اختلاف حسینی با اسپانسر باشگاه استقلال!

به گزارش خانه انگلیسی، حسین حسینی حاضر به پوشیدن پیراهن هایی نیست که باشگاه استقلال از شرکت طرف قرارداد خود می گیرد. این رفتار در شرایطی اتفاق افتاده که حسینی با آن شرکت قرارداد اقتصادی بسته بود.

اختلاف حسینی با اسپانسر باشگاه استقلال!

اردیبهشت ماه سال 97 بود که تصاویری از حضور سیدحسین حسینی و برانکوایوانکوویچ در نشستی با مدیران شرکت فراوریی آل اشپورت منتشر شد. ظاهرا درقراردادهایی که برانکو، بیرانوند، شفر و حسینی با باشگاه های پرسپولیس و استقلال منعقد نموده بودند نوشته بودند که می توانند با شرکت فراوریی مورد نظر خود قرارداد امضاء نموده ودر تمرینات و بازی های فراوریات آن شرکت را به تن نمایند که آن نشست نیز به همین منظور انجام شد که قرار بود در آن نشست وینفرد شفر و علیرضا بیرانوند هم حضور داشته باشند اما این دو به دلایلی نتوانستند به این نشست مشترک بیایند اما شرکت مورد نظر قرارداد خود را با این 4 نفر منعقد کرد وقرارشد آن ها درطول فصل از فراوریات این شرکت استفاده نمایند و دستمزدشان را هم بگیرند.

این قرارداد باعث شد تا درطول بازی های فصل پیش این نام ها را با البسه های مورد نظر در میادین مختلف می دیدیم اما چند صباحی است که سیدحسین حسینی با البسه فراوری شرکت های دیگری در تمرینات استقلال حاضر می گردد واین رفتاردرشرایطی انجام می گردد که همه بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال به تبعیت از قراردادی که باشگاه استقلال به تازگی با همین شرکت منعقد نموده، فراوریات آن شرکت را به تن می نمایند.

درتصاویری که روی سایت باشگاه استقلال قراردارد کاملا تعیین است که حتی بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های استقلال و نورالهی دیگر دروازن بان آبی ها با فراوریات شرکت فوق در تمرینات حاضر می شوند و دراین ایام سیدحسین حسینی به جز بازی تدارکاتی با بادران که گفته می گردد با خواهش و تمنا لباس آن شرکت را به تن نموده، دیگر با لباس های تمرینی این شرکت در تمرینات حاضر نشده است.

حسینی حتی گاها با لباس های فراوریی شرکتی به نام لینینگ که چینی است در تمرینات استقلال دیده می گردد اما حاضر به پوشیدن پیراهن های فراوریی شرکتی نیست که با باشگاه استقلال قرارداد همکاری امضاء نموده و باشگاه استقلال نیز ست کاملی از تجهیزات مربوط به دروازه بانی را در اختیار سیدحسین هم قرارداده اما این دروازه بان ظاهرا برنامه های دیگری برای انتخاب لباس های خود دارد.

رفتارهای حسینی با شرکت مورد نظر باعث شده تا سران این شرکت گلایه هایی را به مدیران باشگاه استقلال انتقال دهند وحتی باشگاه استقلال را تهدید به کاهش پرداختی ها نمایند اما از آنجا که حسینی بعد از رفتن مهدی رحمتی قدرت شگفت آوری در استقلال پیدا نموده همچنان حاضر نیست از به تصمیم باشگاه تمکین کند. ظاهرا حسینی در پی عقد قرارداد تازه ای با شرکت آل اشپورت است تا همچون اردیبهشت ماه سال پیش که به همراه شفر، برانکو و بیرانوند با این شرکت قرارداد اقتصادی مطلوبی بست دوباره به طور جداگانه با این شرکت قرارداد منعقد نموده و دستمزد تازه ای را از آل اشپورت بگیرد.

آن روز که حسینی با این شرکت قرارداد منعقد کرد تعیین نشد که قراردادش چند ساله است اما معمولا این شرکت ها قراردادهای یک ساله منعقد می نمایند که اگر این طور باشد احتمالا قرارداد حسینی با آل اشپورت به سرانجام رسیده اما در انتظار عقد قرارداد تازه است تا به طور جداگانه مبالغی را از این شرکت دریافت کند. البته ممکن است حسینی همچنان تحت قرارداد با آل اشپورت هم باشد که اگر به همین ترتیب باشد در واقع پا روی قراردادی گذاشته که با این شرکت منعقد نموده است.

به هرحال باشگاه استقلال نیز دست حسینی را در هنگام عقد قرارداد دوباره باز گذاشته بود تا با شرکتی که دوست دارد قرارداد اسپانسری منعقد کند و گفته می گردد این شروط در قرارداد حسینی وجود دارد اما سوالی که وجود دارد این است که وقتی باشگاه استقلال با همان شرکتی که حسینی قرارداد داشته یا در انتظار قرارداد اقتصادی تازه است، دست همکاری فشرده چرا این دروازه بان حاضر به پوشیدن پیراهن های آن شرکت نیست؟

شاید اگر باشگاه استقلال شروط و خواسته های این دروازه بان را قبول نمی کرد اکنون حسینی نیز مجبور بود همان طورکه باشگاه خواسته رفتار کند اما وقتی عرصه را در همه زمینه ها برای حسینی باز گذاشته اند، نتیجه همین می گردد که می بینیم؛ یک بی نظمی نه چندان آشکار در لباس پوشیدن بازیکنان که حسینی را تبدیل به تافته ای جدا بافته نموده تا این دروازه بان با لباس های متفاوتی در تمرینات حضور یابد؛ وضعیتی که در تصاویر منتشر شده در سایت باشگاه استقلال کاملا تعیین است و پرسش بزرگی را برای افکارعمومی ایجاد نموده است.

منبع: ایران ورزشی

به "اختلاف حسینی با اسپانسر باشگاه استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف حسینی با اسپانسر باشگاه استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید