هشدار سازمان لیگ به مسئولان استقلال در روزهای پایانی شهریور، وقتی مدیران سابق خواب بودند

به گزارش خانه انگلیسی، مدیران پیشین باشگاه استقلال با وجود فرصت چند ماهه برای بارگذاری مدارک جهت صدور مجوز حرفه ای، این کار را انجام ندادند.

هشدار سازمان لیگ به مسئولان استقلال در روزهای پایانی شهریور، وقتی مدیران سابق خواب بودند

به گزارش خبرنگار ورزشی خانه انگلیسی، بر اساس اعلام رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای، اصلی ترین موضوع مورد توجه کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماجرای حذف نمایندگان فوتبال ایران عدم پرداخت بدهی کالدرون از سوی باشگاه پرسپولیس بوده، با این وجود بر اساس مستندات موجود علاوه بر مسئولان پرسپولیس، مدیران سابق استقلال هم در این داستان نقش آفرین بودند.

طبق نامه ای که در تاریخ 8 مهرماه به باشگاه استقلال ارسال شده، مدیران پیشین این باشگاه در روزهای 24 و 29 شهریور نامه هایی را در مورد نقص مدارک و مستندات مورد احتیاج جهت ثبت در سامانه CLAS دریافت مجوز حرفه ای دریافت نموده بودند اما شواهد نشان می دهد که این هشدارها مورد توجه قرار نگرفته و فرایند حرفه ای سازی که باید از اواخر سال 1399 در باشگاه استقلال شروع می شد در جهت درستی قرار نداشته است.

سازمان لیگ در تاریخ 8 مهر و تنها چهار روز بعد از انتخاب مدیرعامل تازه استقلال در نامه ای به مکاتبات قبلی خودش با این باشگاه اشاره نموده و در این خصوص یادآور شده است: متاسفانه کوشش های مسئولان مجوز حرفه ای باشگاه استقلال با توجه به اعلام نواقص و یادآوری های لازم کافی نبوده و مدارک مربوطه در سیستم CLAS به شکل کامل بارگذاری نشده است.

این نامه به امضای حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ روز پنج شنبه 8 مهرماه به مدیران باشگاه استقلال ابلاغ شده است، آن هم در شرایطی که تنها 48 ساعت زمان برای ارائه مستندات لازم به جای مانده بود و مسئولان تازه بخش مجوز حرفه ای این باشگاه در روزهای پنجشنبه و آدینه نسبت به ثبت بخشی از مدارک اقدام کردند اما حسابرسی اقتصادی سالانه باشگاه استقلال که باید در خردادماه امسال انجام می شد صورت نگرفته و مدارک مرتبط با آن که لازم بوده ترجمه گردد طبیعتاً در این فرصت کوتاه آماده ارائه به AFC نبود. تسویه حساب اقتصادیاتی و مشخص تکلیف بدهی سنگین این باشگاه که بیش از 200 میلیارد تومان اعلام شده بود در روزهای پنجشنبه و آدینه و در 48 ساعت قابل انجام نبود و حتی اقدامی در جهت افزایش سرمایه این باشگاه به علت زیان انباشته سالیان گذشته در این مدت صورت نگرفته بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هشدار سازمان لیگ به مسئولان استقلال در روزهای پایانی شهریور، وقتی مدیران سابق خواب بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار سازمان لیگ به مسئولان استقلال در روزهای پایانی شهریور، وقتی مدیران سابق خواب بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید