اگر کارفرما بیمه را به صورت یک ماه در میان پرداخت کند، سابقه بیمه چگونه محاسبه می گردد؟

به گزارش خانه انگلیسی، کارفرما باید حق بیمه را متناسب با نحوه کارکرد یعنی تمام وقت یا پاره وقت به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز کند.

اگر کارفرما بیمه را به صورت یک ماه در میان پرداخت کند، سابقه بیمه چگونه محاسبه می گردد؟

به گزارش خبرنگار ، کارفرما مطابق ماده 148 قانون کار موظف است حق بیمه را متناسب با نحوه کارکرد یعنی تمام وقت یا پاره وقت به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز نماید.

واریز یک ماه در میان حق بیمه این معنی را دارد که در ماه هایی که لیستی به نام شما ارسال نشده اشتغال به کار نداشته اید پس مشمول سنوات کمتر عیدی کمتر خواهید بود همچنین در صورت تمایل برای استفاده از بیمه بیکاری، با شما موافقت نخواهد شد، چون بیمه یکسال آخر شما در این کارگاه پیوسته نبوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اگر کارفرما بیمه را به صورت یک ماه در میان پرداخت کند، سابقه بیمه چگونه محاسبه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر کارفرما بیمه را به صورت یک ماه در میان پرداخت کند، سابقه بیمه چگونه محاسبه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید