اخبار و رویدادها

خبرنگاران قالیباف : سربلندی پرسپولیس را آرزو می کنم

تهران - خبرنگاران - رئیس مجلس شورای اسلامی آدینه شب در آستانه مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا با جعفر سمیعی مدیرعامل و یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در تماس های تلفنی جداگانه گفت وگو کرد و برای بازیکنان این تیم آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

4 بهمن 1399

وارث 3 هزار میلیارد تومان بدهی راه های روستایی هستم

خبرنگاران/خوزستان وزیر راه و شهرسازی گفت: اعتبار راه های روستایی در دو سال گذشته حدود 510 میلیارد تومان بوده است و من وارث 3 هزار میلیارد تومان بدهی راه های روستایی هستم.

2 بهمن 1399

پذیرش محدود مشتری در رستورانهای زنجان

خبرنگاران/زنجان رئیس اتحادیه هتل و رستوران داران زنجان گفت: در رستوران شهرهای نارنجی، پذیرش مشتریش با محدودیت هایی امکان پذیر است.

30 دی 1399

پاسخ فرزند فردوس کاویانی به برخی شایعه ها

فردوس کاویانی که به دلیل بیماری پارکینسون در منزل استراحت می کند و پیش از شیوع کرونا هم خیلی در محافل هنری حضور نداشت، این روزها در غم از دست دادن برخی دوستان قدیمی اش مثل پرویز پورحسینی، ناراحت است.

29 دی 1399

رخنه کردن دیو هفت سر فساد در شهرداری تهران

خبرنگاران : رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران بر لزوم اجرایی کردن بند د ماده 2 آئین نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه و تشویق اشخاصی که تخلفات را گزارش می نمایند، تاکید نمود.

27 دی 1399

تبعات احتمالی نفوذ به FIREEYE، لزوم آمادگی امنیتی در سازمان ها

به گزارش خبرنگاران، مرکز ماهر اظهار داشت که شرکت FireEye مورد نفوذ قرار گرفته و ابزارهای این شرکت اکنون در دست مهاجمان است. بنابراین لازم است سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی کشور در آمادگی کامل باشند.

20 دی 1399

فوت 221 بیمار و شناسایی 8201 بیمار جدید کووید19 در کشور

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 8201 مورد جدید کووید 19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: از این میان، هزار و 286 در مراکز درمانی و بیمارستان ها بستری شدند.

18 دی 1399

حضور دو نماینده ایران در فینال تپانچه مسابقات مصر، انصراف رستمیان به دلیل نقص فنی سلاح

رقابت های آزاد بین المللی تیراندازی مصر با فینالیست شدن جواد فروغی و وحید گل خندان در رشته تپانچه بادی همراه بود.

17 دی 1399

کمک&zwnjهای استیکری اینستاگرام به کنترل کروناویروس

با شیوع کوید19 و توصیه های خانه نشینی، اینستاگرام سه استیکر درباره این موضوع طراحی و به استوری ها افزود. اولین و دومین استیکر به ترتیب stay home به معنای در خانه بمانیم و، دومین استیکر تشکر از کادر درمان بود و حالا آخرین استیکر آن به نام thank you hour است. خبرنگاران...

17 دی 1399

تفاهم&zwnjنامه تکمیل 14 مدرسه نیمه&zwnjتمام توسط اتاق کرمان امضا شد

رئیس اتاق کرمان ورود به امر مدرسه سازی را بر اساس وظیفه و مسئولیت اجتماعی فعالان مالی و با هدف افزایش سرانه آموزشی استان مطرح نمود و گفت: کمبود فضای آموزشی در کرمان را در تمامی جلسات به عنوان یک نقیصه جدی استان مطرح می کنم که امیدواریم این کوشش ها و همکاری...

15 دی 1399

شیوع آنفلوآنزای پرندگان را چگونه بگذرانیم؟

اولین کار در این زمینه این است که جلوی رفت وآمد ها را به مناطقی مانند تالاب میقان بگیرند و تنها افراد متخصصی که با رعایت نکات بهداشتی برای نمونه گیری یا پایش به منطقه می فرایند، حضور داشته باشند.

14 دی 1399

پیدا شدن جسد خانم مفقود شده در سیلاب دشتستان

فرماندار دشتستان گفت: با کوشش نیروهای امدادی جسد خانم 35 ساله دشتستانی که در سیلاب امروز مفقود شده است در 10 کیلومتری محل مفقودی پیدا شد.

13 دی 1399

کرمانشاه فعلا از آنفلوآنزای پرندگان پاک است

خبرنگاران/کرمانشاه معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه با بیان اینکه تا به امروز موردی از آنفلوآنزای پرندگان در طیور وحشی کرمانشاه مشاهده نشده، از مردم خواست برای رعایت اصول بهداشتی به هیچ عنوان گوشت پرندگان وحشی را استفاده نکنند.

11 دی 1399

کدام مراکز تعویض پلاک از شنبه باز است؟

خبرنگاران : رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان های نارنجی و افزایش اعتبار 15 روزه به وکالتنامه های منقضی اطلاع داد.

10 دی 1399

ضعف تیم ملی بسکتبال مقابل عربستان چه بود؟

کارشناس بسکتبال ایران درباره نقاط ضعف تیم ملی در بازی مقابل عربستان صحبت کرد و معتقد است روی دفاع انفرادی بیشتر کار گردد.

9 دی 1399

پیروزی هراز آمل مقابل شهرداری ورامین

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال امروز آدینه دو تیم هراز آمل و شهرداری ورامین مقابل یکدیگر صف آرایی کردند.

7 دی 1399

قاصدک؛ قاصد قصه های بچه ها رشت

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در گیلان، عدالت در کنار آزادی و برابری از والاترین ارزش های اجتماعی است؛ ارزشی که به موجب آن باید منابع و فرصت های موجود در جامعه به طور یکسان و منصفانه میان افراد تقسیم شود. عدالت اجتماعی در جامعه مدنی لازمه پیشرفت و ارتقاء...

4 دی 1399

سیاهپوستان میشیگان آمریکا از ترامپ شکایت می کنند؟

خبرنگاران : شماری از سیاهپوستان ایالت میشیگان آمریکا گفته اند که از دونالد ترامپ رئیس جمهوری و ستاد انتخاباتی اش به اتهام تلاش های هدفمند برای ابطال آرای شهروندان آمریکایی - آفریقایی به منظور بازگرداندن نتیجه رای...

3 دی 1399

بافت تاریخی تبریز، حیات خلوت بساز بفروش ها

خبرنگاران/آذربایجان شرقی شاید کسی یادش نباشد اولین بار کدام شهردار، پای مجوز ساخت ساختمان های چند طبقه و دست درازی به بافت تاریخی تبریز را امضا کرد، اما دیدن ساخت و سازهای ادامه دار در بافت تاریخی نشان می دهد، هنوز هم کم نیستند افرادی که مجوز داده اند...

2 دی 1399

جزئیات نحوه فعالیت اصناف از شنبه در تهران

براساس مصوبات جدید ستاد ملی کرونا از روز شنبه فقط مشاغل سطح یک مجاز به فعالیت هستند و همین مشاغل نیز برای فعالیت باید نکاتی را در نظر داشته باشند.

30 آذر 1399
تعداد: (717)