نجات پسربچه اهوازی از یک بازیگوشی حادثه ساز

به گزارش خانه انگلیسی، خبرنگاران/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از نجات یک پسربچه بازیگوش که دچار حادثه شده بود، توسط آتش نشانان اطلاع داد.

نجات پسربچه اهوازی از یک بازیگوشی حادثه ساز

ابراهیم قنبری در گفت وگو با خانه انگلیسی، اظهار کرد: ساعت 17:35 روز گذشته (18 آبان ماه) طی تماس تلفنی والدین نگران با سامانه 125 سازمان برای نجات فرزندشان، امدادگران آتش نشان رهسپار محل سکونت آنها واقع در منطقه منبع آب شدند.

وی اضافه کرد: این پسربچه پنج ساله حین بازیگوشی انگشت اشاره خود را در یک قطعه کوچک آهنی فرو نموده و انگشت وی در این قطعه گیر نموده بود. والدین این کودک نیز قادر به خارج کردن انگشتش نبودند.

قنبری ادامه داد: امدادگران آتش نشانی به محض رسیدن به محل، پسربچه را توسط اورژانس 115 به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل کردند و در اورژانس بیمارستان با استفاده از تجهیزات تخصصی اقدام به بریدن قطعه آهنی کردند و انگشت وی را بدون اینکه آسیبی وارد گردد، خارج کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان نمود: ماموران امداد و نجات سازمان نکات ایمنی را به والدین کودک گوشزد کردند و سپس به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نجات پسربچه اهوازی از یک بازیگوشی حادثه ساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات پسربچه اهوازی از یک بازیگوشی حادثه ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید