کدام مراکز تعویض پلاک از شنبه باز است؟

به گزارش خانه انگلیسی، خبرنگاران : رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان های نارنجی و افزایش اعتبار 15 روزه به وکالتنامه های منقضی اطلاع داد.

کدام مراکز تعویض پلاک از شنبه باز است؟

به گزارش خانه انگلیسی به نقل از فارس، علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از شروع به کار مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در مراکز استان هایی که به شرایط نارنجی درآمده اند خبرداد.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا توضیح داد: از روز شنبه 15 آذر تمام مراکز استانها به غیر از 10 مرکز استان که هنوز در شرایط قرمز قرار دارند خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک انجام می گردد.

وی گفت: مراکز استان های مازندران، گلستان ،گیلان ،کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان ،خراسان رضوی، خراسان شمالی، اردبیل، قزوین و فارس از جمله مراکز استان ها هستند که هنوز در شرایط قرمز بوده و مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری آن ها تعطیل است.

وی با بیان این مطلب که مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در استان تهران نیز از روز شنبه فعالیت خود را انجام خواهند داد خاطرنشان کرد: ساعت کاری مراکز تعویض پلاک با افزایش یک ساعته از ساعت 7 صبح تا 15 به هموطنان خدمت ارائه خواهند کرد.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد شرایط وکالتنامه های منقضی گفت: وکالتنامه های خرید خودرو که از یکم تا پانزدهم آذرماه منقضی شده اند به مدت روزهای تعطیل یعنی 15 روز دیگر اعتبار دریافت نموده اند.

سرهنگ محمدی به هموطنان توصیه کرد: برای شماره گذاری و تعویض پلاک عجله نداشته و با نوبت دهی اینترنتی بازه زمانی مد نظر خود را برای مراجعه به مراکز تعویض پلاک انتخاب نمایند.

منبع: اقتصادنیوز

به "کدام مراکز تعویض پلاک از شنبه باز است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام مراکز تعویض پلاک از شنبه باز است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید