اسدی: ادامه حضور در تیم ملی هدف بزرگ تری برای من است، ویلموتس بار فنی بالایی دارد

رضا اسدی، هافبک تیم ملی فوتبال با تمجید از مربی بلژیکی این تیم گفت که او از بار فنی بالایی برخوردار است.

اسدی: ادامه حضور در تیم ملی هدف بزرگ تری برای من است، ویلموتس بار فنی بالایی دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، رضا اسدی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در ابتدا خدا را شکر می کنم که در اردوی تیم ملی حضور دارم و لباس مقدس تیم ملی را بر تن می کنم و این شانس را دارم که همانند بچه های دیگر خود را به مربی تیم ملی نشان بدهم.

وی ادامه داد: به نظر می رسد مربی تیم ملی نگاه ویژ ه ای به تمامی رده ها و تیم های باشگاهی دارد. مربی تیم ملی خیلی دوست دارد ما را در لیگ ببیند و بازی های ما را پیگیری کند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به انگیزه های خود در تیم ملی گفت: شرایط سنی خوبی دارم و در فصل های گذشته تمام کوشش خود را انجام دادم که بتوانم خود را به تیم ملی برسانم. هدف هر فوتبالیستی است که در بهترین شرایط خود باشد و پله های ترقی را طی کند و به هدف های بزرگ تر خود برسد. ادامه حضور در تیم ملی هدف بزرگ تری برای من است و یاری خواهد نمود تا بتوانم بازی های بهتری را به نمایش بگذارم.

اسدی درباره مارک ویلموتس هم بیان نمود: ویلموتس مربی بسیار بزرگی است و کارنامه او را دیده ایم. تیم ملی بلژیک هم در رنکینگ فیفا بهترین تیم است. ویلموتس بار فنی بالایی دارد و می تواند به ما انتقال بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسدی: ادامه حضور در تیم ملی هدف بزرگ تری برای من است، ویلموتس بار فنی بالایی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدی: ادامه حضور در تیم ملی هدف بزرگ تری برای من است، ویلموتس بار فنی بالایی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید