ترافیک سنگین در محور های فیروزکوه و کندوان، 7 جاده مسدود است

به گزارش خانه انگلیسی، مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس راستا جنوب به شمال محدوده پل زنگوله و سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه راستا جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد.

ترافیک سنگین در محور های فیروزکوه و کندوان، 7 جاده مسدود است

به گزارش گروه اقتصادی خانه انگلیسی، درباره آخرین شرایط ترافیک جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط ، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در برخی مقاطع محورهای کندوان و فیروزکوه

وی درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده ها اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال محدوده های پل زنگوله و سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه جهت جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها از تردد روان در محور هراز، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در جهت رفت و برگشت خبر داد.

آشوری درباره شرایط جوی جاده ها اظهار کرد: در هیچ یک از جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل گلشهر تا مهرشهر و محدوده شهرک خاتم

خبر داد و افزود: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا و ترافیک نیمه سنگین محدوده های مهرشهر و گلشهر داریم.

* انسداد 7 محور به دلیل کاهش ایمنی/شمشک-دیزین مسدود است

مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به انسداد محور رویان - بلده در استان مازندران، اضافه کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور شهداد-نهبندان ، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور پونل-خلخال و جاده خرم آباد-پل دختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* افزایش 3.3 درصدی تردد خودرو در جاده ها

آشوری بیان نمود: کل تردد ثبت شده در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2337 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 3.3 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.3 درصد ، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* آزادراه کرج-تهران-کرج کماکان پرتردد ترین جاده کشور

وی گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 142 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 133 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 129 هزار تردد، ثبت شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترافیک سنگین در محور های فیروزکوه و کندوان، 7 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در محور های فیروزکوه و کندوان، 7 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید