حضور مهرام چرخه لیگ بسکتبال را گرم می نماید، دو رسالت داریم

به گزارش خانه انگلیسی، مهرام که دو فصل پیش نایب قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد، سال گذشته در این رقابت ها غایب بود اما سال جاری با راهنمایی مصطفی هاشمی در مسابقات شرکت خواهد داشت.

حضور مهرام چرخه لیگ بسکتبال را گرم می نماید، دو رسالت داریم

این تیم و این مربی موفقیت های زیادی کنار هم و در ایران و آسیا به دست آورده اند. به همین دلیل امسال هم از مهرام به عنوان یکی از تیم های مدعی در لیگ برتر یاد می گردد به خصوص با نفراتی که در اختیار گرفته است.

صمد نیکخواه بهرامی، ارسلان کاظمی، مهراد آتشی، فرید اصلانی، آرمان زنگنه، حامد سهراب نژاد، امیرحسین خندان پور، سینا واحدی، متین جلائیان، آرش ثابتی و بهشاد عرب زاده ترکیب تیم بسکتبال مهرام را برای لیگ 99 - 98 تشکیل می دهند.

مصطفی هاشمی تاکید دارد تیم مهرام با این ترکیب و تدارکاتی که برای آنها پیش بینی شده، دو رسالت را در لیگ برتر دنبال می نماید.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام در مصاحبه با خانه انگلیسی گفت: مانند همه تیم ها سخت مشغول تمرین هستیم تا برای شروع لیگ آماده شویم. تا به امروز روند خوبی داشته ایم و همین روند را تا زمان شروع مسابقات هم ادامه خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه بازیکن خارجی در ترکیب تیم مهرام حضور ندارد، اعلام کرد: هر فردی در صندلی مربی هر فاکتوری که در موفقیت تیمش تاثیرگذار باشد را می خواهد. من هم قاعدتا از قوی تر شدن ترکیب تیمم استقبال می کنم. جذب بازیکن خارجی هم یکی از شیوه های آن است اما به خاطر محدودیت های اقتصادی نتوانستیم در این زمینه اقدامی داشته باشیم.

هاشمی در خصوص شرایط لیگ برتر در امسال و اینکه تعداد تیم ها نسبت به ادوار گذشته افزایش داشته است، گفت: باور ندارم که تنها بالا بودن تعداد تیم ها باعث کیفیت مسابقات می گردد. تیم ها باید از شرایط لازم برخوردار باشند تا بتوانند تاثیرگذاری را داشته باشند. البته در کل بالا بودن تعداد تیم ها به دلیل تاثیری که در افزایش تعداد بازی ها خواهد داشت، در کیفیت کلی مسابقات بی تاثیر نیست اما مسئله اصلی همین است که شرکت کنندگان از شرایط خوبی بهره ببرند.

وی با بیان اینه لیگ امسال قطعا از سال گذشته قویتر و بهتر برگزار خواهد شد، اعلام کرد: طی 7 - 6 سال گذشته یک روند نزولی را در لیگ برتر شاهد بودیم و هر سال مسابقات ضعیف تر از دوره قبل برگزار می شد. امسال اما حضور یکی دو تیم و از جمله مهرام، چرخه مسابقات را گرم تر خواهد نمود. امید است که روند صعودی که از امسال شروع شده ادامه داشته باشد به خصوص که لیگ آینه هر رشته ای است.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام با تاکید بر اینکه تیمش مدعی قهرمانی در لیگ پیش رو است، گفت: ما دو رسالت را همیشه پیگیر بوده ایم؛ یکی نتیجه گیری و دیگری داشتن خروجی به لحاظ معرفی بازیکن. رسالت دوم تعریف خود را دارد، ما همیشه به دنبال این بوده ایم که علاوه بر نتیجه گیری، به گونه ای عملکرد داشته باشیم که یکی دو بازیکن با کیفیت را به جامعه بسکتبال معرفی کنیم. طی سال های گذشته هم همیشه خروجی های خوبی از مهرام دیده شده است. امسال هم همزمان دو رسالت خود را دنبال خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور مهرام چرخه لیگ بسکتبال را گرم می نماید، دو رسالت داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مهرام چرخه لیگ بسکتبال را گرم می نماید، دو رسالت داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید