حمله به توئیتر ویلموتس؛ به خانه برگرد!

به گزارش خانه انگلیسی، توییت های مارک ویلموتس همان طور که انتظار می رفت جنجالی شد.

حمله به توئیتر ویلموتس؛ به خانه برگرد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مرد بلژیکی فدراسیون فوتبال ایران را به اجرا نکردن تعهداتش در قبال او و دستیارانش متهم و اعلام نموده است که این ماجرا را در محاکم قضایی پیگیری می نماید. موضوعی که البته با توجه به نتایجی که او با تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی به دست آورده است با کامنت های زیادی از سوی کاربران ایرانی و خارجی روبرو شد.

لطفا به خانه برگرد

توییت های مارک ویلموتس به این شرح است: شایعات متعددی از زبان خبرگزاری های ایرانی به گوش من رسیده که هیچ کدام از آن ها صحت ندارد. حقیقت این است که شرایطی غیرقابل تحمل برای من و دستیارانم به دلیل نقض تعهدات توسط فدراسیون فوتبال ایران ایجاد شده است. این موضوع توسط وکلای من در حال پیگیری است و فعلا قصد شرح بیشتری در این مورد ندارم. .

اما کامنت گذارانی که اکثر آن ها ایرانی هستند این توجیه ویلموتس را قبول ندارند. آن ها نتایج ویلموتس و عدم حضورش در ایران و این توییت را به نقد می کشند. یکی از کاربران در پاسخ به این توییت نوشته است:شما بهتر است بگویید که برای این تیم چه کار یا کار هایی انجام داده اید؟

کاربر دیگری نوشته: این توجیه مناسبی برای عدم پایبندی به قرارداد نیست. کاربر دیگری که از طرفداران کارلوس کی روش است در پاسخ به این توئیت می گوید:شما نتیجه 8 سال را فقط در دو ماه از دست دادید. این یک شرایط غیرقابل تحمل است. بیایید صادق باشید؛ این تیم بزرگ تر از توانایی شما است. خوش آمدید. دیگری نوشته است: من به آنچه مطبوعات می گویند اهمیتی نمی دهم، اما هنوز درک ننموده ام که چرا بعد از بازی با عراق همراه تیم به ایران نیامدید؟

کاربر دیگری در پاسخ به توییت ویلموتس نوشته است: شما یک جوک هستید. اقدامات قوی تر از کلمه ها هستند. رفتار شما نشان می دهد که صعود به جام جهانی در اولویت برنامه هایت نیست. به سیاست برگرد.

یکی از کاربران نیز می گوید: طبیعی است که بعد از این دو شکست نگران باشید! بعد از برد 14 بر صفر همه چیز خوب بود. قبل از اینکه به ایران بازگردی بابت این شکست هایی که تا به حال از تیم ملی به یاد نداریم منتظر عذرخواهی ات هستیم.

کاربری معتقد است که سرمربی بلژیکی با این حرف ها آرامش تیم را مختل می نماید. یکی دیگر می گوید: از بین بردن تیمی که کی روش ساخته بود استعداد زیادی می خواهد. تیمی که در جام جهانی درخشید را نابود کردید. یک کاربر دیگر نوشته: فقط شانزده ماه پیش ما بهترین تیم قاره آفریقا را شکست دادیم. برابر قهرمانان اروپا که بهترین بازیکنان جهان را دارند یک مساوی و یک شکست یک بر صفر داشتیم.

کاربر ایرانی دیگری نوشته است: برای مربی بودن در اینجا باید روحیه جنگندگی داشته باشی و از لباس تیم تا زمین تمرین و... (روحیه ای بالا و قوی مثل کی روش و استراماچونی عزیز) را خودت تهیه کنی. شما انگیزه لازم رو واسه مربی بودن تو ایران ندارید. البته جانشین شما هم کارنامه قشنگی نداره و به نظرم باعث افت هر چه بیشتر تیم می شه (منظور این کاربر به انتخاب احتمالی برانکو ایوانکوویچ است). از دیگر توییت ها می توان به این ها اشاره نمود: ما طرفداران فوتبال می خواهیم شما استعفا بدهید. چون شما نمی خواهید با فوتبال ایران همکاری کنید. .

اما یک کاربر افریقایی زیر این توییت پاسخ متفاوتی را نوشته است: اینکه ویلموتس به عنوان سرمربی ساحل عاج انتخاب شد معنی دارد! اینکه او بلژیک را در جام جهانی 2014 به مرحله یک چهارم رساند نشان دهنده سطح مربیگری او است.

و، اما دیگر نظرات:

-ما منتظر بازگشتت به توییتر بودیم تا شاهد عذرخواهی از طرفداران تیم ملی برای تاخیر در بازگشت به ایران جهت آماده سازی و شکست در دو بازی برابر بحرین و عراق بودیم، اما متاسفانه این توییت فقط درباره پول و شکایت است.

- شایسته این نیستید که بیشتر از این به عنوان مربی تیم ملی ایران کار کنید. به اندازه کافی تنبل هستید و به نظر می رسد از عدم آگاهی کافی رنج می برید. حالا فهمیدیم که چرا هیچ پیشنهادی جدی از دیگر تیم ها ندارید. به خاطر نتایج ضعیف باید عذرخواهی کنید و به کشورتان برگردید.

-شما داستان ساحل عاج را نمی دانید؟ ایران هم با او همین سرنوشت را دارد. (اشاره به نتایج ضعیف مارک ویلموتس)

-طرفداران تیم ملی ایران دوستت ندارند. چون با بازیکنان تیم ملی همدل نیستی. ما می خواهیم استعفا بدهی، چون سرمربی تیم ملی باید برانکوایوانکوویچ باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حمله به توئیتر ویلموتس؛ به خانه برگرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله به توئیتر ویلموتس؛ به خانه برگرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید