دوچرخه سوار شاخص ایران به قهرمانی جاده آسیا نمی رود، اعزام کیفی رکابزنان به ازبکستان

به گزارش خانه انگلیسی، نایب قهرمان بازی های آسیایی 2014 هم اعلام نمود به دلیل مسائل کاری نمی تواند تیم ملی دوچرخه سواری را در مسابقات جاده قهرمانی آسیا همراهی کند.

دوچرخه سوار شاخص ایران به قهرمانی جاده آسیا نمی رود، اعزام کیفی رکابزنان به ازبکستان

محسن سلگی در مصاحبه با خانه انگلیسی در پاسخ به این پرسش که تصمیم آروین گودرزی برای حضور در مسابقات جاده قهرمانی آسیا تعیین شده است یا خیر، توضیح داد: آروین گودرزی از ورزشکاران خوب و المپیکی ما است و همواره به تیم ملی یاری نموده است. من با او تماس داشتم و عنوان نمود با توجه به اینکه در کشور دیگر زندگی می نماید و تازه به آنجا رفته، برای کار و تحصیلش برنامه ریزی نموده و همچنین با یک تیم باشگاهی هم قرارداد بسته است از این رو با وجود اینکه خیلی دوست داشت به تیم ملی یاری کند اما شرایطش فعلاً مهیا نیست و نمی تواند بیاید و برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد.

سلگی در پاسخ به این پرسش که با توجه به نیامدن گودرزی، صحبتی با میرصمد پورسیدی نداشته که دلیل او برای نیامدن به اردو چه چیز بوده است، تاکید نمود: ما با توجه به سوابق و نتایجی که ورزشکاران داشتند با کسانی که نیامدند صحبت کردیم و آنها دلایل خاص خود را داشتند که البته منطقی نبود. ما سه روز از رکابزنان تست گرفتیم و حتی گفتیم یکی از این سه روز بیایند و تست بدهند اما در نهایت پورسیدی، ناطقی، ساجده سیاحیان و پرستو باستی نیامدند. پورسیدی گفت با توجه به شرایط زندگی و کاری اش فعلاً نمی تواند در اختیار تیم ملی باشد.

مدیر تیم های ملی در پاسخ به این پرسش که با توجه به نبود نفراتی مثل پورسیدی و گودرزی که می توانست حضورشان به تیم ملی یاری کند، آیا این نگرانی وجود ندارد که در قهرمانی آسیا جاده هم ایران شکست بخورد، تاکید نمود: ما در جاده نفرات خوبی داریم مانند سهرابی، صفرزاده، رجبلو، بهنام آرین و در رده امید گنج خانلو و جمشیدیان را داریم. با توجه به اینکه قرار است تیم به صورت کیفی اعزام گردد، نگران کننده نیست و البته نبودشان هم بی تأثیر نیست اما چاره ای هم نداریم و نمی توانیم به اجبار ورزشکار را وارد تیم ملی کنیم.

به گزارش خانه انگلیسی، مسابقات جاده قهرمانی آسیا اوایل اردیبشهت در ازبکستان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دوچرخه سوار شاخص ایران به قهرمانی جاده آسیا نمی رود، اعزام کیفی رکابزنان به ازبکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوچرخه سوار شاخص ایران به قهرمانی جاده آسیا نمی رود، اعزام کیفی رکابزنان به ازبکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید