زهرا سروی: امکان حضور کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی منچستر وجود ندارد، تا اواخر آذر مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار می کنیم

به گزارش خانه انگلیسی، زهرا سروی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: با توجه شرایط کیمیا علیزاده و عدم حضور او در انتخابی تیم ملی تکواندو امکان حضور او در مسابقات جهانی منچستر وجود نخواهد داشت.

زهرا سروی: امکان حضور کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی منچستر وجود ندارد، تا اواخر آذر مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار می کنیم

زهرا سروی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خانه انگلیسی ، در خصوص برگزاری مسابقات تکواندو آزاد کشوری بانوان گفت: هدف ما از برگزاری مسابقات آزاد کشوری این بود تا فرصتی در اختیار ورزشکاران مدعی قرار بدهیم که در مسابقات قهرمانی کشور در قالب تیم استان خود حضور نداشتند. تفاوت این دوره از مسابقات با دوره های گذشته در این بود که تنها ورزشکارانی که در مسابقات قهرمانی کشور موفق به کسب مدال شدند از حضور در این مسابقات معاف بودند و سایر بازیکنان تیم ملی، دارنده مدال تورنمنت های مختلف و بازی های آسیایی باید در این مسابقات شرکت می کردند تا کارآیی خود را به کادرفنی تیم ملی نشان بدهند.

وی توضیح داد: بر این اساس تمام اعضای تیم ملی در مسابقات اخیر در این رویداد حاضر شدند و همین مسئله باعث شد سطح فنی مسابقات با دوره های گذشته متفاوت باشد. همچنین در این مسابقات چند بازیکن نوجوان خوب نیز حضور داشتند که عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند. امیدوارم در ادامه راه و تا اواخر آذرماه نیز با برگزاری مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی، نفرات منتخب و دعوت شده به اردوی تیم ملی را معین کنیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در خصوص اینکه احتمال تغییر دستیاران مهرو کمرانی در کادرفنی تیم ملی تکواندو وجود خواهد داشت، گفت: طی جلسه ای که من و کمرانی با ریاست فدراسیون تکواندو داشتیم، سرمربی تیم ملی بانوان علاقمند بود از حضور ریحانه فولادی که طی سالیان اخیر مسابقات لیگ با تیم کن به مقام قهرمانی رسیده است، همچنان در کنار خود استفاده کند. در حال حاضر برای انتخاب یک مربی دیگر نیز در حال آنالیز شرایط هستیم اما هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدیم.

سروی در خصوص شرایط کیمیا علیزاده و حضور این تکواندوکار در مسابقات قهرمانی دنیا مطرح کرد: با توجه به شرایط کیمیا علیزاده امکان حضور او در انتخابی تیم ملی وجود ندارد و ما نیز هیچ عجله ای برای بازگشت او نداریم. برای ما سلامتی کیمیا علیزاده مهم تر از هر چیزی است و اگر قرار است او به عرصه قهرمانی بازگردد با سلامت کامل این کار را انجام بدهد. هر زمان که پزشک جراح و فیزیوتراپ کیمیا علیزاده نامه کتبی برای بازگشت او به میادین ارائه کند حضور او بلامانع خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر کیمیا علیزاده برای حضور در مسابقات دنیای تمایل داشته باشد امکان حضور او در ترکیب تیم ملی وجود خواهد داشت، گفت: اصلا چنین چیزی نخواهد بود و قطعا برای بازگشت کیمیا نظر پزشک و فیزیوتراپ کیمیا مهم است. با توجه شرایط کیمیا و عدم حضور او در انتخابی تیم ملی تکواندو امکان حضور او درمسابقات دنیای منچستر وجود نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زهرا سروی: امکان حضور کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی منچستر وجود ندارد، تا اواخر آذر مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زهرا سروی: امکان حضور کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی منچستر وجود ندارد، تا اواخر آذر مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید