زیدان: می توانستیم با اختلاف بیشتری بارسلونا را ببریم، اینکه داور سوت نزده یعنی پنالتی نبوده است

به گزارش خانه انگلیسی، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با تأکید بر اینکه تیمش سزاوار فتح ال کلاسیکو بوده است، اعتراض اعضای تیم بارسلونا به قضاوت داور مسابقه را هم بی مورد دانست.

زیدان: می توانستیم با اختلاف بیشتری بارسلونا را ببریم، اینکه داور سوت نزده یعنی پنالتی نبوده است

به گزارش خانه انگلیسی، زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با سربلند خارج شدن از آزمون سخت ال کلاسیکو، یک گام بلند برای تکرار قهرمانی فصل گذشته اش در لالیگا با کهکشانی ها برداشت. شاگردان زیزو در ملاقات خانگی هفته سی ام لالیگا، میهمان و رقیب دیرینه خود بارسلونا را با نتیجه 2 بر یک شکست دادند و ضمن سبقت دریافت از این تیم موقتاً به صدر جدول صعود کردند.

زین الدین زیدان که برای دومین بار در این فصل توانست مچ همتای هلندی اش در بارسلونا، رونالد کومان را بخواباند پس از این بازی بر استحقاق تیمش برای کسب پیروزی تأکید کرد و گفت: اتفاقات خوبی در این بازی رخ داد. یک بازی خوب را شاهد بودیم. بازی را خوب شروع کردیم اما عملکرد خوب و قدرت بارسلونا کار را برای ما سخت کرد. ما یک پیروزی ارزشمند کسب کردیم که کاملاً استحقاقش را داشتیم و آنقدر موقعیت داشتیم که با اختلاف بیشتری بازی را ببریم و گل سوم را هم بزنیم. در نهایت من معتقدم که ما با شایستگی پیروز شدیم.

زیدان در ادامه به اعتراض شدید بارسایی ها و کومان به تصمیم خسوس خیل مانسانو داور مسابقه برای پنالتی تشخیص ندادن برخورد اجرا شده با مارتین برایت ویت مهاجم دانمارکی کاتالان ها در محوطه جریمه رئال مادرید و محاسبه نادرست وقت های تلف شده نیمه دوم از سوی او پاسخ داد و آن را بی مورد دانست.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها ادامه داد: هر کسی ممکن است تعبیر خودش را از یک پنالتی داشته باشد. اگر داور سوت نزد پس یعنی اینکه پنالتی در کار نبوده است. در خصوص وقت های تلف شده هم داور کسی است که معین می نماید چقدر از زمان بازی تلف شده است و باید به آن اضافه گردد. پس در این مورد هم هیچ بحثی وجود ندارد. برای ما چیزی که اهمیت دارد، کاری است که تیم خودمان انجام می دهد و تیم ما هم در این بازی کلی موقعیت داشت. درست است که در دقایقی از بازی هم تحت فشار قرار گرفتیم، اما دلیلش این است که بارسلونا تیم بسیار خوبی است. تا پیش از این بازی آنها در جدول بالاتر از ما قرار داشتند.

زیدان سپس گفت: ما از نتیجه بازی راضی هستیم، اما نمی توان گفت که تنها به لطف تصمیمات داور این پیروزی را کسب نموده ایم، چون که با شایستگی توانستیم بازی را ببریم. الان وقت لذت بردن از این پیروزی است، چون دو بازی سخت را با موفقیت پشت سر گذاشتیم (رئال مادرید در بازی قبلی خود هم توانست لیورپول را در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3 بر یک شکست دهد). الان باید خوب استراحت کنیم، چون فشار زیادی به بازیکنان مان وارد آمده است. نمی دانم چگونه می خواهیم فصل را به انتها برسانیم، چون از نظر فیزیکی، انرژی زیادی برای تیم باقی نمانده است. با این حال ما هنوز هم انرژی داریم و می خواهیم خوب استراحت کنیم و به بهترین شکل برای بازی چهارشنبه شب (بازی برگشت برابر لیورپول در انگلیس) آماده شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: می توانستیم با اختلاف بیشتری بارسلونا را ببریم، اینکه داور سوت نزده یعنی پنالتی نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: می توانستیم با اختلاف بیشتری بارسلونا را ببریم، اینکه داور سوت نزده یعنی پنالتی نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید