کومان: نتیجه این ال کلاسیکو را جزئیات معین خواهد نمود، انتظار رویارویی با رئال مادریدی آسیب پذیر را ندارم

به گزارش خانه انگلیسی، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است برنده ال کلاسیکوی فردا را جزئیات معین خواهد نمود و از آماده بودن تیمش برای این ملاقات سخن گفت.

کومان: نتیجه این ال کلاسیکو را جزئیات معین خواهد نمود، انتظار رویارویی با رئال مادریدی آسیب پذیر را ندارم

به گزارش خانه انگلیسی، رونالد کومان در آستانه ملاقات عصر فردا (شنبه) شاگردانش مقابل رئال مادرید در هفته هفتم لالیگای اسپانیا با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی درباره اولین ال کلاسیکوی فصل گفت: بازیکنان دو تیم بارسلونا و رئال مادرید بسیار باتجربه هستند. من انتظار رویارویی با رئال مادرید آسیب پذیری را ندارم و بالعکس بارسا هم این طور نخواهد بود. اطمینان دارم که آنها برای این بازی بی انگیزه نیستند.

وی اضافه نمود: ما باید خودمان را برای این بازی آماده کنیم. رئال مادرید تیمی باکیفیت در هنگام در اختیار داشتن توپ است. آنها در بیشتر موارد هم در تقابل با بارسلونا از سیستم 2-4-4 استفاده نموده اند و انتظار می رود در این بازی برخلاف بازی قبلی، فضای زیادی در اختیار ما قرار ندهند. فردا انتظار رویارویی با رئالی را داریم که به هم پیوسته تر بازی می نماید. حضور راموس در بازی فردا اهمیت دارد. او یکی از بهترین مدافعان دنیا است که شخصیت بالایی هم دارد و می تواند در بازی فردای رئال مادرید تأثیر بگذارد.

سرمربی بارسلونا همچنین درباره احتمال قرار دریافت مهاجم فرانسوی اش در ترکیب اصلی بارسا برای بازی فردا گفت: این خوب نیست که ما درباره نقش گریزمان در هر بازی صحبت کنیم، چون ما بازیکنان زیادی داریم و در نهایت تیم مهمتر از هرکسی است. من برای هر بازی تاکتیک خاصی را برنامه ریزی می کنم و به این منظور بهترین بازیکنان را برای کسب بهترین نتیجه انتخاب می کنم.

کومان در بخش دیگری از صحبت هایش درباره انتقاد تند جرارد پیکه از خوسپ ماریا بارتومئو و شیوه مدیریتی او تأکید کرد: پیکه عقاید مختص به خود را دارد و من به عقاید او احترام می گذارم. جرارد انسان باهوشی است و می داند که اگر مصاحبه ای می نماید، قصد ارائه یک بازی خوب را دارد. پیکه سال های بیشتری نسبت به من در بارسا بوده و من به نظراتش احترام می گذارم.

وی همچنین درباره اولین ال کلاسیکوی خود به عنوان سرمربی توضیح داد: ال کلاسیکو بازی بسیار پرفشاری است، اما من سال های زیادی در فوتبال بوده ام و به این نوع فشارها عادت دارم. حسم هم این است که یک بازی مهم مقابل رقیب دیرینه مان به نمایش خواهیم گذاشت. همواره هم در چنین بازی هایی از من پرسیده می گردد که آیا شب قبل از بازی آسوده می خوابی یا خیر!

سرمربی آبی واناری ها تأکید کرد: من فکر می کنم بارسلونا همواره نشان داده که جاه طلبی بالایی دارد و تشنه موفقیت است. ما در آخرین تقابل دو تیم در لالیگا تن به شکست مقابل رئال مادرید داده ایم، بنابراین می خواهیم به آن شکست واکنش نشان دهیم و گامی رو به جلو برداریم و نشان دهیم که در جهت درستی قرار داریم. نتیجه این بازی را هم جزئیات تعیین خواهد نمود.

کومان صحبت های خود را این طور ادامه داد: من فکر نمی کنم شرایط این بازی خیلی تغییر نموده است. تفاوت عمده این ال کلاسیکوها با ال کلاسیکوهای قبلی این است که تماشاگری در استادیوم حضور نخواهد داشت. بدترین اتفاقی هم که برای ال کلاسیکو می توانست رخ دهد، همین عدم حضور تماشاگران بود، اما من فکر نمی کنم تفاوتی بین این ال کلاسیکو با ال کلاسیکوهای دوران بازیگری من وجود داشته باشد. در هر صورت عدم پیروزی در این ملاقات، انتقادهایی را به همراه خواهد داشت.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خانه انگلیسی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کومان: نتیجه این ال کلاسیکو را جزئیات معین خواهد نمود، انتظار رویارویی با رئال مادریدی آسیب پذیر را ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: نتیجه این ال کلاسیکو را جزئیات معین خواهد نمود، انتظار رویارویی با رئال مادریدی آسیب پذیر را ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید