سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق: سهمیه دوم را برای ایران یا بحرین می گذاریم

به گزارش خانه انگلیسی، کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق گفت که تیم ملی این کشور به سطح مطلوب و آمادگی کامل رسیده و با تمام قدرت برای کسب سهمیه صعود در بحرین حاضر می شود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق: سهمیه دوم را برای ایران یا بحرین می گذاریم

به گزارش گروه ورزشی خانه انگلیسی، یوسف فعل مسئول کمیته اطلاع رسانی و سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق گفت: تیم ملی اردوی بسیار خوبی در بصره داشت و کاتانتس در دو مسابقه تدارکاتی برابر تاجیکستان و نپال توانست سطح فنی و آمادگی جسمانی بازیکنان را به خوبی مورد ارزیابی قرار دهد. سرمربی تیم تلاش کرد هماهنگی لازم در برنامه های هجومی و دفاعی تیم را ایجاد کند.

وی ادامه داد: تیم ملی عراق به سطح مطلوب و آمادگی کامل رسیده و با تمام قدرت برای کسب سهمیه صعود راهی بحرین می شود. هدف ما کسب 6 امتیاز از سه بازی باقیمانده همچنین قطعی کردن صدرنشینی در گروه است تا صعود خودمان را به عنوان تیم اول مسجل کنیم و سهمیه عنوان دوم گروه را برای یکی از دو تیم ایران یا بحرین باقی بگذاریم.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق بیان کرد: کاتانتس با وجود غیبت بازیکنان الشرطه در ابتدای اردو نفرات مورد نظر خودش از این باشگاه را نیز دعوت کرد تا فهرست تیم ملی تکمیل شود. در خصوص دعوت از برخی لژیونر ها به اعتقاد ما سرمربی تیم ملی تصمیم گیرنده است و به تصمیم کاتانتس اعتماد داریم. او در خصوص برنامه های آینده تیم و ابزار هایی که نیاز دارد تصمیم گیری خواهد کرد و بر همین اساس به انتخاب های کادر فنی در فهرست تیم ملی باید احترام گذاشت. ممکن است اختلاف نظر هایی در این زمینه وجود داشته باشد، اما قطعا اولویت با نظر و دیدگاه سرمربی است.

یوسف فعل گفت: اطمینان داریم که کاتانس با آمادگی و اطلاع کامل از شرایط تک تک بازیکنان در خصوص فهرست تیم تصمیم گیری کرده و امیدواریم بتواند برنامه های مورد نظر خودش را در فرصت باقیمانده به خوبی اجرا کند تا با آمادگی کامل برای انجام اولین مسابقه در این رقابت ها آماده شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق: سهمیه دوم را برای ایران یا بحرین می گذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق: سهمیه دوم را برای ایران یا بحرین می گذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید