جایگاه ضد کرونا برای هواپیما طراحی شد

به گزارش خانه انگلیسی به نقل از دیلی میل، شیوع ویروس کرونا به زمین گیر شدن هواپیماها در سراسر دنیا منجر شده اما یک شرکت ایتالیایی مشغول کار روی طرح اولیه ای است که سفر هوایی را در این بازه ایمن می نماید.

جایگاه ضد کرونا برای هواپیما طراحی شد

رندرهایی که شرکت Avio Interiors طراحی نموده شامل یک کلاهک است که دور هر جایگاه هواپیما قرار می گیرد و حائلی میان مسافران به وجود می آورد.

این جایگاه Janus نام گرفته و طراحی های مختلف از آن نشان می دهد، می توان یکی از جایگاه ها را در جهت مخالف قرار داد.به این ترتیب ایزوله سازی میان مسافرانی که کنار هم می نشینند، بهتر اجرا می گردد. این طرح های اولیه راه حلی برای اجرای قوانین فاصله گذاری اجتماعی بدون انجام اقداماتی است که به خالی ماندن جایگاه های هواپیما منجر می گردد.

این شرکت ادعا می نماید، حائل محافظتی که Glassafe نام دارد در حقیقت یک کیت است که می توان آن را روی جایگاه های موجود نصب کرد تا میان افراد فاصله ایجاد کند. حائل محافظتی مذکور از مواد شفاف ساخته شده و تا از لحاظ زیباشناختی نیز با کابین هواپیما هماهنگ باشد اما به طور کامل فضایی ایزوله در اطراف مسافر ایجاد می نماید.

قرار بود این طرح اولیه در نمایشگاه Aircraft Interiors Expo در هامبورگ آلمان رونمایی گردد اما این رویداد به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جایگاه ضد کرونا برای هواپیما طراحی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایگاه ضد کرونا برای هواپیما طراحی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید