مقالات گردشگری

نشست حاشیه ای برای قسم محسن تنابنده

نشست پرسش و پاسخ فیلم قسم به کارگردانی محسن تنابنده در جشنواره فیلم فجر با شوخی های این بازیگر - کارگردان و جدل های حقوقی درباره فیلمش برگزار گردید.

20 خرداد 1398

18 شی تاریخی خراسان شمالی در موزه ملی به نمایش گذاشته می گردد

به گزارش خبرنگاران، حبیب یزدان پناه اظهار کرد: این اشیاء تاریخی در موزه ملی واقع در تهران و در قالب نمایشگاهی با عنوان 4دهه میراث باستان شناسی ایران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته می گردد.

15 خرداد 1398

انتقاد کارشناس قطری به جنگ روانی میزبان جام ملت های آسیا، اماراتی های بیچاره می ترسند!

در آستانه دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا که بین دو تیم عربی برگزار می گردد موضع گیری های رسانه ای بی سابقه ای از سوی کارشناسان و اهالی فوتبال در دو کشور قطر و امارات شکل گرفته است.

13 خرداد 1398

فیلم جدید از لحظه فرود هواپیمای بوئینگ 707

یکی از حاضران در نزدیکی محل وقوع سانحه هواپیمای بوئینگ 707 فیلمی از لحظه فرود این هواپیما ثبت نموده و به اشتراک گذاشته است.

6 خرداد 1398

جشنواره مشترک زنان کارآفرین حوزه میراث فرهنگی و دهیاران زن برگزار می گردد

در دیدار مشاور امور زنان و خانواده رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برگزاری جشنواره مشترک زنان کارآفرین حوزه میراث فرهنگی و دهیاران زن مورد تاکید و توافق نهاده شد.

27 اردیبهشت 1398

425 مجوز مشاغل خانگی فراوری صنایع دستی در اردبیل صادر شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور 425 مجوز مشاغل خانگی فراوری صنایع دستی در این استان از ابتدای سال جاری اطلاع داد.

25 اردیبهشت 1398

معرفی هیات انتخاب و داوری بخش فیلمنامه جشنواره موج

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره فیلم کوتاه موج کیش، طی احکامی جداگانه از سوی ابراهیم حصاری دبیر جشنواره، اسامی اعضای هیات انتخاب و داوری بخش فیلمنامه این جشنواره اعلام شدند.

19 اردیبهشت 1398

5 اقامتگاه بوم گردی تا خاتمه سال در استان مرکزی افتتاح می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: پنج اقامتگاه بوم گردی در شهرستان های محلات و دلیجان با سرمایه 11میلیارد ریالی بخش خصوصی تا انتها سال 97 به بهره برداری می رسد.

14 اردیبهشت 1398

ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، حسنعلی امیری که در راستای سفر رئیس جمهور به استان سمنان در دامغان حضور یافته است عصر سه شنبه فاز یک ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه این شهر را افتتاح کرد.

10 اردیبهشت 1398

صعود نیما عالمیان به دور دوم مسابقات پینگ پنگ بلاروس

پینگ پنگ باز ایران در اولین دور جدول اصلی مسابقات بلاروس به پیروزی رسید.

16 فروردین 1398

آنالیز وضعیت سرمایه گذاری در گردشگری و صنایع وابسته در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران

سی و هفتمین جلسه کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی ایران با هدف آنالیز وضعیت سرمایه گذاری در گردشگری و صنایع وابسته، بیان مسائل و راهکارهای همکاری کمیسیون با معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید.

12 اسفند 1397

قره خانلو: تمام هزینه هایم در آرژانتین با IOC است، 3 برنامه اصلی را دنبال خواهم کرد

رییس آموزشگاه ملی المپیک گفت: من به دعوت کمیته بین المللی المپیک برای حضور در یک همایش به آرژانتین آمده ام و تمام هزینه هایم را نیز IOC پرداخت نموده است.

28 بهمن 1397

زلاتکو کرانچار: با حضور در بازی های آسیایی به تجربه تیم امید اضافه شد، شرایط زمین ها مشابه است

زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید درباره کیفیت زمینی که این تیم در آن تمرین می نماید گفت: شرایط زمین ها در حال حاضر مشابه است.

25 بهمن 1397

دریچه میراث فرهنگی، راهی برای شناخت کشورها

مدیر اداره کل موزه ها معتقد است اگر بخواهیم کشوری را بشناسیم که بر نوع نگاه ما تاثیرگذار باشد، باید با آن از دریچه میراث آشنا شویم.

15 بهمن 1397

یک روز پرواز برای رسیدن به المپیک جوانان، پرچمدار ایران در آرژانتین با کاروان دوم به بوینس آیرس می رود

قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان دنیا که پرچمدار کاروان ورزش ایران در المپیک جوانان است، همراه با گروه دوم راهی آرژانتین خواهد شد.

10 بهمن 1397

آخرین تمرین استقلال قبل از دیدار برابر پرسپولیس برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، تمرین عصر امروز استقلال از ساعت 17 در زمین مرکز پژوهشگاه نفت برگزار گردید.

5 بهمن 1397