(عکس) دیدار رحمتی با عادل فردوسی پور به یاد جنجال های نود

به گزارش خانه انگلیسی، عادل فردوسی پور که حالا فرایند بازگشتش با یک برنامه تلویزیونی جدید به بن بست رسیده، امروز نیز مثل هفته های گذشته در تمرین تیم رسانه ورزش حضور یافت و البته یک میهمان ویژه را هم در حاشیه این تمرین دیدار کرد.

(عکس) دیدار رحمتی با عادل فردوسی پور به یاد جنجال های نود

سیدمهدی رحمتی که با تیمش شهرخودرو در اردوی آماده سازی پیش فصل در هتل آموزشگاه مستقر است، به تمرین تیم رسانه ورزش رفت تا با عادل فردوسی پور ملاقات کند.

این دو زمانی که عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه نود بود، شب های جنجالی بسیاری را سپری کردند؛ از زمانی که کی روش رحمتی را کنار گذاشت تا شبی که منصوریان و رحمتی به همراه دو عضو مدیریتی باشگاه استقلال میهمان این برنامه بودند و یکی از به یاد ماندنی ترین برنامه ها را ساختند.

رحمتی به فردوسی پور: خداحافظی ننموده ام!

گلر سابق استقلال که با یک دسته گل به سراغ عادل فردوسی پور رفته بود، برای دقایقی با او صحبت کرد و درباره خداحافظی اش نکاتی را گفت. ابتدا این فردوسی پور بود که درباره حضور رحمتی در شهرخودرو صحبت هایی را انجام داد و گفت که چرا خداحافظی کردی و باید چند سال دیگر هم بازی می کردی!

بعد نوبت به مهدی رحمتی رسید که درباره شایعه خداحافظی اش از فوتبال اظهار نظر کند: بابا من خداحافظی نکردم و فقط گفتم وارد مربیگری شدم! بحث این که گلری نکنم را هنوز تصمیم نگرفته ام، فقط گفتم که وارد مربیگری شده ام و می خواهم تمرکزم را اینجا بگذارم.

رحمتی که تود عادل فردوسی پور را بهانه ای برای این ملاقات نموده بود، با تبریک زادروز عادل و برخورد گرم و صمیمی، روزی جالب را برای عادل با این عکس های یادگاری به وجود آورد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "(عکس) دیدار رحمتی با عادل فردوسی پور به یاد جنجال های نود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) دیدار رحمتی با عادل فردوسی پور به یاد جنجال های نود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید