زلاتکو کرانچار: با حضور در بازی های آسیایی به تجربه تیم امید اضافه شد، شرایط زمین ها مشابه است

زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید درباره کیفیت زمینی که این تیم در آن تمرین می نماید گفت: شرایط زمین ها در حال حاضر مشابه است.

زلاتکو کرانچار: با حضور در بازی های آسیایی به تجربه تیم امید اضافه شد، شرایط زمین ها مشابه است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، زلاتکو کرانچار در حاشه تمرین امروز تیم امید در جمع خبرنگاران گفت: هر جایی که برای زمین امتحان کردیم شرایط مشابه بود. الان فصل پاییز است و فصل سبز شدن چمن ها گذشته است. با این حال کیفیت زمین تمرین آنقدر وحشتناک نیست. با سرد شدن هوا، کیفیت زمین ها پایین می آید، اما مسئله ای نیست و بازیکنان ما با کیفیت هستند.

وی در مورد اینکه آیا بازی تدارکاتی با تیم های استقلال، پرسپولیس و سپاهان در دستور کار تیم امید قرار گرفته است، گفت: بله، در برنامه مان داریم، چون موفق نشدیم بازی های بین المللی داشته باشیم. امیدوارم در ماه نوامبر، حداقل یک مسابقه بین المللی با تیم قدرتمند برگزار کنیم، چرا که برای ما اهمیت زیادی دارد تا بازی بین المللی برگزار کنیم. اگر هم نشد، به دو تیم تقسیم می شویم تا بازیکنان توانا را پیدا کنیم. مسئله ای برای مسابقه نیست، اما قطعا برای ماه نوامبر، احتیاج به بازی های بین المللی داریم تا بازیکنان اعتماد به نفس پیدا نموده و برای بازی های مقدماتی المپیک آماده شویم.

سرمربی تیم فوتبال امید در پاسخ به این سؤال که تیم امید در زمین های مختلف از جمله آموزشگاه، نفت و در حال حاضر خیریه عمل تمرین می نماید و چرا یک مکان مناسب برای تمرینات انتخاب نمی گردد، گفت: من زمین ها را کنترل کردم، پس از اینکه از جاکارتا برگشتیم، اوضاع زمین کمپ وخیم بود. در هتل آموزشگاه، تیم بزرگسالان حضور دارد و طبیعی است که اولویت با تیم بزرگسالان باشد تا آرامش داشته باشند. بنابراین در حال حاضر اینجا تمرین می کنیم.

کرانچار در خصوص اینکه آیا حضور تیم فوتبال امید در بازی های آسیایی کمکی به تیم نموده و نظرش در رابطه با عملکرد بازیکنان تغییری نموده است یا نه، گفت: نظرم تغییر ننموده و حتی به نظرم، با مشارکت در این تورنمنت، به تجربه تیم افزوده شده است. این موضوع نمره مثبت برای ما خواهد بود. اکنون هم لژیونرهایی چون امید نورافکن و رضا شکاری اضافه شده اند و امیدوارم رضا کرملاچعب هم بیاید. به دلیل برخی محدودیت ها که تنها می توانستیم 20 بازیکن در بازی های آسیایی داشته باشیم، برخی ها کنار ما حضور نداشتند، اما اکنون می توانیم لیست مان را برای یکسری پست ها که مسئله ساز شده، گسترش دهیم، یکی از این پست ها دفاع است. همچنین سیدمهدی امینی به خاطر سن و سالش نمی تواند با ما باشد و باید دنبال دروازه بان مطمئن باشیم تا بار مقدماتی بازی های المپیک را به دوش بکشد.

ادامه دارد

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زلاتکو کرانچار: با حضور در بازی های آسیایی به تجربه تیم امید اضافه شد، شرایط زمین ها مشابه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلاتکو کرانچار: با حضور در بازی های آسیایی به تجربه تیم امید اضافه شد، شرایط زمین ها مشابه است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید