لمپارد: این بازی نمایی از آینده ما بود، بازیکنان چلسی فوق العاده هستند

به گزارش خانه انگلیسی، فرانک لمپارد با یک پیروزی دیگر به آینده تیمش بیش از پیش امیدوار شد.

لمپارد: این بازی نمایی از آینده ما بود، بازیکنان چلسی فوق العاده هستند

به گزارش خانه انگلیسی، فرانک لمپارد پس از برتری 2 - صفر تیمش مقابل کریستال پالاس در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال چلسی گفت: هر بازی در لیگ برتر سخت است. بازی را خوب شروع کردیم اما در طول رقابت نسبتا افت کردیم. مسئله ای که با آن روبرو شدیم، می توانست سخت تر از این باشد. یک پیروزی بسیار خوب را همراه با بسته نگه داشتن دروازه کسب کردیم. آبراهام نیاز دارد تا در نیمه اول بهتر شود. مدافعان خوب در آن موقعیت، فرصت چندانی به شما نمی دهند. او به تلاش کردن ادامه داد و گل زد. با این حال بهترین عملکردش را نشان نداد.

او در ادامه اضافه نمود: پولیشیچ از لیگ دیگری آمده و کار سختی داشت. می دانم استعداد بالایی دارد و آن را نشان داده است. او کمی مصدوم بود و به همین دلیل از بازی بیرون رفت. از ناحیه ران پا کمی مشکل داشت. این امتحان را از سر گذراندیم. تیم های قدرتمندی را از پیش رو برداشته ایم. این مانند یک امتحان است. تیمی مانند پالاس می تواند به شما آسیب برساند.از عملکرد جیمز خوشحالم. او مشکلاتی به خاطر مصدومیت داشت اما لیاقت بازی کردن را نیز داشت. حس کردم امروز می تواند فرصت خوبی باشد. آسپلیکوئتا شخصیت بسیار بالایی دارد و می خواهد همیشه بهترین نمایش خود را برای باشگاه ارائه کند. در حال حاضر بازیکنان فوق العاده هستند. آن ها لیاقت حضور در این سطح را دارند. این بازی تصویری از آینده پیش روی ما بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لمپارد: این بازی نمایی از آینده ما بود، بازیکنان چلسی فوق العاده هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: این بازی نمایی از آینده ما بود، بازیکنان چلسی فوق العاده هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید