مالدینی: میلان و یوونتوس؟ قابل مقایسه نیستند

حضور پائولو مالدینی هم موجب بهبود فنی میلان نشده است.

مالدینی: میلان و یوونتوس؟ قابل مقایسه نیستند

به گزارش خبرنگاران ، حضور پائولو مالدینی در کادر مدیریتی باشگاه میلان روسونری را بدل به یکی از کانون توجهات در فوتبال ایتالیا نموده اما میلانی ها هنوز در مستطیل سبز همان تیم افتان و خیزان سال های اخیر هستند و حضور مالدینی هم موجب بهبود فنی آنها نشده. وضاع باشگاه میلان پس از روی کارآمدن گروه مدیریت الیوت و انتصاب مالدینی و لئوناردو در کادر مدیریتی این باشگاه تا حدودی سروسامان گرفته، اما این تیم همچنان در زمین مسابقه به ثبات لازم نرسیده است و شاگردان جنارو گتوسو یکشنبه شب در هفته چهارم سری A ایتالیا با نتیجه تساوی یک بر یک توسط کالیاری متوقف شدند.

پائولو مالدینی که اخیراً به عنوان مدیر توسعه استراتژیک ورزشی باشگاه میلان انتخاب شد، در این باره گفت: این پروژه ای جدی است و می خواهیم که میلان را به بالاترین سطح فوتبال بازگردانیم. باید مراقب ذهنیت بازیکنان باشیم چرا که برخی بازیکنان جوان در تیم هستند که هنوز متقاعد نشده اند که می توانند دست به چه کارهایی بزنند و باید اعتماد به نفس لازم را پیدا نمایند. گفت وگوهای ما مدیران باشگاه اما می تواند برای آنها مهم باشد.

اسطوره باشگاه میلان در خصوص مقایسه میلان با مدافع عنوان قهرمانی سری A ایتالیا گفت: بیایید جدی باشیم، ما هنوز راه زیادی برای طی کردن در پیش داریم. هدف ما رسیدن به جمع چهار تیم برتر سری A و پیشروی در رقابت های لیگ اروپا است. پروژه های میلان مهم هستند، اما هنوز نمی توانید میلان را با یوونتوس مقایسه کنید.

12

منبع: ایران ورزشی

به "مالدینی: میلان و یوونتوس؟ قابل مقایسه نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالدینی: میلان و یوونتوس؟ قابل مقایسه نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید