مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت کشتی مازندران برگزار گشت

به گزارش خانه انگلیسی و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم معارفه عسکری محمدیان رییس جدید هیات کشتی مازندران در محل خانه کشتی این استان برگزار گشت. در این مراسم که با حضور چهره های عنواندار جهان و المپیک همچون مجید ترکان، قاسم رضایی، مراد محمدی، عباس حاج کناری، برادران واگذراری، سبحان روحی، محمدحسین دباغی، محمود اسماعیل پور، تقی داداشی، محمدحسین محمدیان ، مسعود واحدی و مربیان مازنی تیم ملی در ادور مختلف برگزار گشت، حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان حکم ریاست محمدیان را به وی اهدا کرد. همچنین روسای هیات شهرستان ها و جمعی از پیشکسوتان و اعضای شورای اسلامی شهر ساری و جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان در این مراسم حضور داشتند.

مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت کشتی مازندران برگزار گشت

اصغر ثمربخش به عنوان رئیس پیشین هیات کشتی استان مازندران گفت: از امروز جامعه کشتی مکلف است دست همکاری با عسکری محمدیان دهد و با اتحاد و همدلی نگذارد خدشه ای در فرایند حرکت رو به جلو و کسب افتخار برای ورزش اول مازندران ایجاد شود.

ثمربخش در ادامه از زحمات اعضای پیشین هیات بخصوص سلمان قادری و غلامرضا نوری زاده تشکر و برای رئیس و اعضای جدید هیات کشتی استان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر از مجموعه و مدیریت هیات قبلی بخصوص اصغر ثمربخش، انتخاب عسکری محمدیان را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان مازندران تا آخرین لحظه از وی حمایت کرده و نهایت همکاری را با هیأت کشتی دارد. تمامی هیات های ورزشی در سراسر کشور آرزوی داشتن رئیسی با عنوان و افتخار محمدیان را دارند و امروز همه ما باید با همدلی و وحدت رویه به مرد نقره ای المپیک ها کمک دهیم.

عسکری محمدیان نیز ضمن تشکر از حضور گرم و صمیمی خانواده بزرگ کشتی با ابراز خرسندی از وحدت بوجود آمده پس از انتخابات کشتی مازندران گفت: امروز مربیان، ورزشکاران و دلسوختگان همگی باید به کشتی استان کمک کنند تا همچون گذشته شاهد اهتزاز پرچم مقدس کشورمان در میادین المپیک و جهان باشیم. کشتی مازندران همواره در تمامی ادوار بخصوص در المپیک ها با توجه به پتانسیل موجود و مربیانی با دانش فنی بالا قهرمان پرور بوده و فقط این وفاق و یکدلی بین خانواده کشتی بوده که می تواند راستا ترقی را هموارتر کند و امیدوارم تعداد مدال های المپیک کشتی مازندران در المپیک پیش رو افزایش یابد.

در سرانجام این مراسم با اهدای هدایایی از زحمات 20 ساله اصغر ثمربخش، سلمان قادری و غلامرضا نوری زاده تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت کشتی مازندران برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت کشتی مازندران برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید