نوش آبادی: رزم حسینی برای برون رفت از مسائل کنونی وزارت صمت برنامه دارد

به گزارش خانه انگلیسی، نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: وزیر پیشنهادی صمت برنامه های جدی برای برون رفت از مسائل کنونی کشور دارد و وی باید ساماندهی صنعت خودرو را در دستور کار خود قرار دهد.

نوش آبادی: رزم حسینی برای برون رفت از مسائل کنونی وزارت صمت برنامه دارد

به گزارش گروه سیاسی خانه انگلیسی، حسین نوش آبادی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی صمت، گفت: با توجه به شرایط آشفته بازار و نابسامانی در بخش های صنعت، معدن و تجارت باید وزیری با تجربه و توانمند برای تصدی وزارت صمت انتخاب شود.

وی بیان نمود: مردم انتظار دارند که بازار مدیریت شود و در توزیع کالا های اساسی، عدالت وجود داشته باشد که این مسئله مستلزم حذف انحصار در واردات کالا و مبارزه با رانت خواران است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی شرح داد: احیای واحد های صنعتی و تولیدی و تأمین مواد اولیه برای واحد های تعطیل و نیمه تعطیل تولیدی باید در اولویت وزیر جدید صمت قرار گیرد و همچنین وزیر صمت باید از ظرفیت کشور برای جهش تولید استفاده کند.

نوش آبادی با بیان اینکه وزیر آینده صمت باید بازار خودرو را ساماندهی کند، گفت: فعال کردن دیپلماسی اقتصادی، توسعه صادرات و مبادلات مرزی، جلوگیری از فساد اداری و حذف رانت خواری و همچنین استفاده از نیرو های انقلاب و جوانی باید جز برنامه های اصلی وزیر صنعت، معدن و تجارت در آینده باشد.

وی گفت: رزم حسینی در بخش های مختلف اجرایی و اقتصادی، فعالیت داشته و نقش برجسته ای در حوزه دفاعی و عملیاتی در دوره دفاع مقدس ایفا کرده است.

این نماینده مجلس گفت: رزم حسینی برای برون رفت وزارت صمت از مسائل کنونی برنامه های مناسبی دارد و تقاضای بنده از نمایندگان آن است که وزارت صمت را از بلاتکلیفی نجات دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نوش آبادی: رزم حسینی برای برون رفت از مسائل کنونی وزارت صمت برنامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوش آبادی: رزم حسینی برای برون رفت از مسائل کنونی وزارت صمت برنامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید