پلیس به عربده کشی اراذل انتها داد ، دستگیری عاملان تخریب 8 دستگاه خودرو

به گزارش خانه انگلیسی، رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی مرکز از دستگیری عوامل اصلی تخریب هشت دستگاه خودرو در محله اتابک تهران اطلاع داد.

پلیس به عربده کشی اراذل انتها داد ، دستگیری عاملان تخریب 8 دستگاه خودرو

به گزارش گروه حوادث خانه انگلیسی، سرهنگ علی محمدی، رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی مرکز در تبادل نظر با فارس از دستگیری عاملان اصلی نزاع و تخریب 8 دستگاه از خودروی شهروندان در محله اتابک تهران، اطلاع داد.

سرهنگ محمدی در تشریح خبر فوق گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تخریب 8 دستگاه خودرو در محله اتابک تهران موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی مرکز نهاده شد و در آنالیز های اولیه تعیین شد چند نفر از اراذل و اوباش نوپای محله اتابک به علت خصومت شخصی با یکی از اهالی محل اقدام به عربده کشی و تخریب 8 دستگاه خودرو نموده و سپس از ترس حضور پلیس از محل متواری شدند.

سرهنگ محمدی توضیح داد: با ارسال مستندات مربوطه به مرجع قضایی دستور دستگیری این افراد اخذ و در صبح روز بیست و نهم خرداد ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی مرکز پیروز به دستگیری دو نفر از عاملان اصلی این درگیری شدند.

وی گفت: این دو متهم که از اراذل و اوباش نوپا بودند پس از دستگیری به بزه انتسابی اعتراف و برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی مرکز با بیان اینکه در جریان دستگیری این افراد، سه دستگاه موتورسیکلت هم توقیف و تحویل پارکینگ شده است، خاطر نشان کرد: کوشش برای دستگیری سایر متهمان مربوط به این پروند همچنان ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "پلیس به عربده کشی اراذل انتها داد ، دستگیری عاملان تخریب 8 دستگاه خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس به عربده کشی اراذل انتها داد ، دستگیری عاملان تخریب 8 دستگاه خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید