پیش بینی اعتبار 90میلیارد ریالی برای تکمیل 6 بازارچه صنایع دستی گلستان

به گزارش خانه انگلیسی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از سامان دهی و تکمیل زیرساخت شش بازارچه صنایع دستی درحال ساخت استان با اعتبار 90میلیارد ریالی خبر داد.

پیش بینی اعتبار 90میلیارد ریالی برای تکمیل 6 بازارچه صنایع دستی گلستان

به گزارش خانه انگلیسی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان، احمد تجری امروز پنجشنبه 19 تیرماه 99 با اعلام این خبر گفت: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان برای تکمیل و پیشرفت عملیات ساخت شش بازارچه صنایع دستی در حال ساخت استان اعتباری در حدود 90 میلیارد ریال در سال مالی 99 پیش بینی کرده است.

او بااشاره به احداث بازارچه های صنایع دستی از ابتدای سال 95 تا به امروز در استان اضافه نمود: این اداره کل از سال 95 تا به امروز در سطح شهرستان های علی آبادکتول، کردکوی، مراوه تپه، آق قلا، مینودشت و گالیکش اقدام به طراحی و ساخت بازارچه های صنایع دستی با اعتبار حدود 45 میلیارد ریال کرده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در خاتمه گفت: این اداره کل آمادگی دارد تا در صورت تخصیص و تامین اعتبارات لازم بازارچه صنایع دستی در سطح تمامی شهرستان های سطح استان را تکمیل و به بهره برداری برساند.

منبع: میراث آریا

به "پیش بینی اعتبار 90میلیارد ریالی برای تکمیل 6 بازارچه صنایع دستی گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی اعتبار 90میلیارد ریالی برای تکمیل 6 بازارچه صنایع دستی گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید