آلگری: آنیلی خواست در یوونتوس بمانم، در میلان هم می گفتند گواردیولا جانشینم می گردد

به گزارش خانه انگلیسی، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس بار دیگر به تمایل خود برای ماندن در این تیم تأکید کرد و گفت برنامه ای برای جدایی از بانوی پیر ندارد.

آلگری: آنیلی خواست در یوونتوس بمانم، در میلان هم می گفتند گواردیولا جانشینم می گردد

به گزارش خانه انگلیسی، ماسمیلیانو آلگری امروز (شنبه) در یک نشست خبری شایعاتی که درباره جدایی وی از یوونتوس در انتها فصل و جایگزینی اش با مربیانی مانند پپ گواردیولا، جان پیرو گاسپرینی و مائوریسیو پوچتینو منتشر شده است را تکذیب کرد. آلگری گفت: رئیس باشگاه (آندره آ آنیلی) بعد از شکست مان مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان از من خواست که در یوونتوس بمانم. من با رئیس رابطه خوبی دارم چون ما با یکدیگر صادق هستیم و این هم مهمترین چیز است. من از 6 ماه پیش برنامه هایم را برای ادامه دادن به کار در یوونتوس داشتم. حالا هم آن ایده ها را با رئیس باشگاه در میان گذاشته ام و ما باید ببینیم که آیا برنامه ها عملی می شوند یا نه. به شما نمی گویم که چه برنامه هایی در سر دارم اما من برای آینده ام برنامه ریزهایی نموده ام، از این بابت مطمئن باشید. قبل از بازی با آژاکس هم گفتم که می مانم. در طول هفته پیش رو من و رئیس باشگاه جلسه ای خواهیم داشت و درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد. پس دیگر این سؤال تکراری را از من نپرسید چون مجبورم جواب تکراری به شما بدهم.

آلگری اضافه نمود: به سبب حذف مان از لیگ قهرمانان شاید سر و صداهای زیادی درباره یوونتوس وجود داشته باشد. برخی از مردم علناً فکر می نمایند که بردن لیگ قهرمانان به آسانی بردن یک تورنمنت فوتبال ساحلی در تعطیلات تابستانی است. من همواره می گویم که مهمترین چیز باشگاه است و بدون حضور یک باشگاه قوی که حامی شما باشد، کسب نتایج فوق العاده سخت است. جلسه ای که قرار بود میان من و مدیران باشگاه برگزار گردد به تعویق نیفتاده بلکه آن را جلو کشیده ایم. معمولاً ما این جلسه را در انتها هر فصل برگزار می کنیم. این اسامی هم که به عنوان مربیان بعدی یووه برده می گردد، بخشی از بازی است. در میلان هم که مربیگری می کردم، می گفتند که گواردیولا جانشین من می گردد. اینکه دوباره دارد همان خبر تکرار می گردد، معنایش این است که من مربی بسیار خوبی قلمداد می شوم.

آلگری سپس به شایعاتی که درباره آینده پائولو دیبالا و ژوائو کانسلو و احتمال جدایی آنها مطرح شده است هم اشاره و گفت: پست دیبالا همان چیزی است که بوده. فصل پیش او در کنار مانژوکیچ و ایگواین بازی می کرد اما کریستیانو رونالدو بازیکن متفاوتی است و به همین دلیل ترکیبی که ما در خط حمله مان داریم، نمی تواند مانند فصل گذشته باشد با این حال پست بازی دیبالا به هیچ عنوان تغییر ننموده است. کانسلو هم از زمانی که به ما ملحق شده، پیشرفت داشته است. او هنگام پا به توپ شدن، توانایی های خارق العاده ای دارد به خصوص در موقعیت های سخت. تیم ما ترکیب خوبی دارد اما در انتها فصل هم من با فابیو پاراتیچی (مدیر ورزشی) و پاول ندود (نایب رئیس) در خصوص مسائل فنی و حوزه هایی که احتیاج به پیشرفت دارند، جلسه خواهیم گذاشت. قدرت یوونتوس در 5 سالی که من اینجا بوده ام در شیوه تغییر پیدا کردن این تیم بوده است. فکر می کنم از روزی که من به این تیم پیوستم تنها سه بازیکن در آن مانده اند؛ کلینی، بارتزالی و بونوچی.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آلگری: آنیلی خواست در یوونتوس بمانم، در میلان هم می گفتند گواردیولا جانشینم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: آنیلی خواست در یوونتوس بمانم، در میلان هم می گفتند گواردیولا جانشینم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید