آل کثیر؛ بهترین بازیکن مرحله یک هشتم نهایی به انتخاب کاربران سایت AFC

به گزارش خانه انگلیسی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در جمع هشت نفری که نامزد کسب عنوان بازیکن هفته لیگ قهرمانان آسیا شده بودند، رتبه نخست را از آن خود کرد.

آل کثیر؛ بهترین بازیکن مرحله یک هشتم نهایی به انتخاب کاربران سایت AFC

به گزارش خانه انگلیسی، کنفدراسیون فوتبال آسیا با سرانجام بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا، در یک نظرسنجی از کاربران خود خواست بهترین بازیکن هفته اخیر این رقابت ها را معرفی نمایند که عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس را با کسب 72 درصد آرا، به عنوان برترین بازیکن انتخاب شد.

آل کثیر با به ثمر رساندن تنها گل مصاف پرسپولیس و تیم السد قطر، موجب صعود شاگردان یحیی گل محمدی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا شد.

AFC درباره آل کثیر نوشت: این مهاجم 30 ساله که گلش نامزد کسب زیباترین گل هفته لیگ قهرمانان هم شده بود، برای دومین هفته متوالی گلزنی کرد و در خط حمله نماینده ایران دائماً دروازه السد را تهدید می کرد. او که پنج شوت به سمت دروازه حریف شلیک کرد و در دو نبرد هوایی هم پیروز بود از سایت آماری OPTA نمره 7.7 گرفت.

در همین حال حامد لک دروازه بان قرمزپوشان پایتخت که یکی دیگر از نامزدها بود با کسب 19 درصد آرا در رده دوم نهاده شد. آواد الفرج بازیکن تیم النصر عربستان با کسب سه درصد در صندلی سوم ایستاد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره لک نوشت: دروازه بان پرسپولیس که نمره 7.2 گرفته است، مقابل السد کلین شیت کرد و سه بار هم دروازه تیمش را نجات داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آل کثیر؛ بهترین بازیکن مرحله یک هشتم نهایی به انتخاب کاربران سایت AFC" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آل کثیر؛ بهترین بازیکن مرحله یک هشتم نهایی به انتخاب کاربران سایت AFC"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید