انتصاب مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز

به گزارش خانه انگلیسی، مدیر گزینش کارکنان و صلاحیت عمومی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با حکمی از سوی رئیس مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

انتصاب مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه انگلیسی از کرج در مراسمی با حضور جانشین مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و جمعی از مسئولان، حیدر بابایی به عنوان مدیر گزینش کارکنان و صلاحیت عمومی اعضای هیئت علمی این دانشگاه معرفی و از کوشش های نوروزعلی خدری تجلیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج در این مراسم با تکریم نوروزعلی خدری که به درجه بازنشستگی نائل شده است از کوشش ها، خدمات و فعالیت های وی در دوره تصدی مسئولیت گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با اهدای هدیه و لوح سپاس قدردانی کرد.

محمدحسن برهانی فر با بیان اینکه شروع مرحله بازنشستگی خاتمه خدمت نخواهد بود، تأکید کرد: در هر مرحله از زندگی فرصتی برای ادای دین به جامعه اسلامی وجود دارد و این فرصت ها مانند بوته آزمایشی است که امیدوارم تمام خدمتگزاران مخلص نظام مقدس جمهوری اسلامی با توکل به خداوند حکیم و در سایه بهره گیری از منویات گرانبهای رهبری از آن سربلند بیرون بیایند.

وی با تبریک به حیدر بابایی، پذیرش سمت گزینش در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز را به دلیل وجود شرایط خاص فرهنگی استان البرز و شهرستان کرج و نیز تراکم بالای جمعیتی در استان و دانشگاه آزاد اسلامی البرز، پذیرش مسئولیتی خطیر و شروع پاسخگویی عنوان و از خداوند متعال برای وی و تمام مسئولان، توفیق خدمت صادقانه مسئلت کرد.

4103/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "انتصاب مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید