برای ثبت در تاریخ؛ 17 میلیارد هزینه سرمربی پرسپولیس در نیم فصل!

به گزارش خانه انگلیسی، این شما و این میراث مدیریت اینستاگرام پسند آقای انصاری فرد...

برای ثبت در تاریخ؛ 17 میلیارد هزینه سرمربی پرسپولیس در نیم فصل!

به گزارش خانه انگلیسی، انتها حمیدوای مالک شهرخودروی مشهد رقم قطعی صدور رضایتنامه یحیی گل محمدی برای حضور در پرسپولیس را گفت و مدعی شد سرخپوشان مبلغ شش میلیارد تومان را در سه فقره چک بابت این انتقال تعهد نموده اند. در این میان چک اول که مبلغش یک ونیم میلیارد تومان بوده پاس شده، اما دو چک بعدی هر کدام با رقم دو میلیارد و دویست وپنجاه میلیون تومان برگشت خورده است. نکته جالب دیگر اینکه در همین قرارداد انتقال قید شده در صورتی که باشگاه پرسپولیس چک های مربوطه را در زمان تعیین پاس نمی کرد (که نکرد) یک ونیم میلیارد تومان جریمه به مبلغ انتقال اضافه خواهد شد. الان هم این اتفاق اتفاق افتاده و باشگاه مشهدی اعلام نموده بلافاصله بعد از داستان کرونا، موضوع دریافت این خسارت را دنبال خواهد نمود.

به این ترتیب به برکت مدیریت محمدحسن انصاری فرد در پرسپولیس، فقط انتقال یحیی به پرسپولیس هفت ونیم میلیارد تومان آب خورده که همین الان هم روزی یک میلیون تومان جریمه ثانویه دیرکرد به آن افزوده می گردد. گفته می گردد دستمزد شخص گل محمدی برای این نیم فصل هم دو میلیارد و دویست میلیون تومان بوده و این یعنی تا اینجا 9 میلیارد و 700 میلیون تومان.

از سوی دیگر پرسپولیسی ها باید غرامت 450 هزار دلاری قطع همکاری با گابریل کالدرون در نیم فصل دوم را هم بپردازند که با توجه به قیمت تقریبی ارز، این رقم چیزی حدود هفت میلیارد تومان برآورد می گردد. همچنین طبق روال در صورت محکومیت پرسپولیس در پرونده شکایت کالدرون به فیفا، پنج درصد هم جریمه به این رقم افزوده خواهد شد. مجموعا یعنی هزینه باشگاه پرسپولیس برای شخص سرمربی در نیم فصل دوم بیش از 17 میلیارد تومان شده و از همه خنده دارتر اینکه با توجه به شرایط فعلی اصلا معلوم نیست مسابقات این نیم فصل ادامه بیاید.

در خاتمه دو نکته را از یاد نبرید؛ نخست آنکه یحیی گل محمدی در خاتمه فصل می توانست به طور رایگان به پرسپولیس بیاید و نکته دیگر آنکه محاسبه مزبور فقط برای شخص سرمربی است، وگرنه رقم دستیاران جدید یحیی و غرامت و جریمه دستیاران گابریل کالدرون باید جداگانه محاسبه گردد و شاید چیزی حدود 10 میلیارد تومان هم از این ناحیه به باشگاه ضربه وارد گردد. این شما و این میراث مدیریت اینستاگرام پسند آقای انصاری فرد!

منبع: همشهری آنلاین

به "برای ثبت در تاریخ؛ 17 میلیارد هزینه سرمربی پرسپولیس در نیم فصل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای ثبت در تاریخ؛ 17 میلیارد هزینه سرمربی پرسپولیس در نیم فصل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید