بزرگترین رویداد صنعت مبلمان کشور

با وجود گسترش حیرت انگیز اطلاع رسانی در عصر ارتباطات، محبوبیت شبکه های اجتماعی و تعدد رسانه های دیجیتال در جهانی امروز، برگزاری نمایشگاه های بین المللی همچنان بستری ایده آل برای گردهمایی فعالان یک صنف، صنعت یا خدمات و اطلاع رسانی به مخاطبان آن است. حالا کمتر هفته ای در طول سال است که نمایشگاه های بزرگ بین المللی و داخلی در حوزه های مختلف صنعتی، تولیدی، خدماتی و فرهنگی و هنری با تعدد و تنوع بیشمار در گوشه ای از جهان برگزار نشود.

بزرگترین رویداد صنعت مبلمان کشور

نمایشگاه ها و گردهمایی های سالانه بزرگترین رخداد در تمامی حوزه های مختلف بازار و جهانی کسب و کار است. صاحبان برند، فراوریکنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات، حتی اگر به صورت مستقیم در این نمایشگاه ها حضور نیابند، باز هم آن را موقعیتی ایده آل می یابند تا به درک روشنی از موقعیت خود در بازار و فرصت های پیش رو دست یابند. خریداران و مصرف کنندگان این حوزه نیز از همین فرصت برای بازدید از جدیدترین محصولات و دستاوردها، آخرین تحولات در بخش طراحی، جدیدترین روش ها و ابزارهای فراوری، جستجوی فرصت های تازه برای همکاری با برندها و طراحان بهره می گیرند.

طی سه دهه اخیر ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همه ساله نمایشگاه های متعددی از این دست در پایتخت و دیگر شهرها برگزار می گردد. در ادامه این فرایند اولین هفته زمستان سال جاری موعد برگزاری دو نمایشگاه تخصصی است: بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل (Hofex 2020) و نهمین نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری (Office Expo 2020). پس از سال ها برگزاری پیروز این دو نمایشگاه، سال جاری نیز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان این گردهمایی بزرگ است. این دو نمایشگاه، با مدیریت اجرایی گروه پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا (فیپکو) از تاریخ 4 تا 7 دی ماه سال جاری میزبان برترین برندهای صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور، فعالان این حوزه و بازدیدکنندگان آن خواهد بود. هر دو نمایشگاه با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و تحت نظارت اتحادیه فراوریکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و با حضور صاحبان صنف، گروهی وسیع از فراوریکنندگان و صادرکنندگان برگزار می گردد.

بزرگترین رویداد صنعت مبلمان کشور نه فقط برای فعالان این صنف، بلکه برای مصرف کنندگان و خریداران مبلمان نیز فرصتی ایده آل محسوب می گردد. آشنایی با جدیدترین محصولات، تجهیزات و خدمات جانبی در عرصه مبلمان منزل یا اداری و حق انتخاب از بین مجموعه ای وسیع و متنوع از انواع مبلمان مهم ترین مزیت بازدید از این نمایشگاه است. در فضاهای نمایشگاهی معمولاً عرضه کنندگان فرصت بیشتری برای مشورت به خریداران و شرح درباره ویژگی های محصولات و خدمات خود می یابند و بنابراین مصرف کنندگان نه تنها مجال بیشتری برای آنالیز و انتخاب دارند، بلکه با بهره گیری از مشاوره عرضه کنندگان بخت بسیار بیشتری برای انتخاب ایده آل خود می یابند.

Hofex 2020 و Office Expo 2020 علاوه بر پدید آوردن فرصت های متعدد صنفی و بازاریابی، در پی تحقق اهدافی بزرگ است، از جمله تبدیل ایران به هاب منطقه در عرصه مبلمان منزل و اداری، شناسایی و تأمین نیازهای داخلی با همکاری صاحبان دانش و فناوری روز جهان، شناسایی و تقویت ظرفیت های صادراتی صنعت مبلمان ایران و دعوت از هیات های تجاری عضو کشورهای هدف به منظور افزایش مراودات تجاری.

نمایشگاه مبلمان منزل و مبلمان و تجهیزات اداری هر دو در مراسم افتتاحیه میزبان بعضی از مقامات بلند پایه رسمی و اجرایی کشور و خبرگان و فعالان صنعت مبلمان کشور خواهد بود. این رویداد همچون هر نمونه مهم و معتبر دیگر موقعیتی فوق العاده برای برگزاری برنامه های جانبی است. سمینارهای آموزشی و برگزاری مسابقه ای برای ارزیابی محصولات برتر در حوزه مبلمان بخشی از این برنامه ها در نمایشگاه های سال جاری است. همچون سال های اخیر، موسسات و استارت آپ ها هم مهمان نمایشگاه سال جاری هستند.

گروه فیپکو از تمامی فراوریکنندگان و صادرکنندگان، فعالان صنف مبلمان کشور و علاقمندان و کاربران دکوراسیون داخلی و مبلمان کشور را به بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل (Hofex 2020) و نهمین نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری (Office Expo 2020) دعوت می نماید. ما امیدواریم این گردهمایی بزرگ و کم نظیر به سکویی برای ارتقای کیفیت، دسترسی به بازارهای خارجی و برآورده شدن نیازها و خواسته های طیف بزرگ مصرف کنندگان صنعت مبلمان کشور منجر گردد.

گروه های کالایی شرکت کننده در نمایشگاه مبلمان منزل (Hofex 2020)

مبلمان پذیرایی و راحتی

بوفه، ویترین، کنسول، کمد، جاکفشی، جالباسی

میز جلو مبلی و میز تلویزیون و سیستم صوتی

میز و جایگاه ناهارخوری و آشپزخانه

سرویس خواب بزرگسال و کودک

مبلمان تخت خواب شو

مبلمان هتلی و رستورانی

مبلمان و سازه های فضای باز

سایر لوازم و تجهیزات مبلمان منزل

نرم افزارها و استارت آپ ها

گروه های کالایی شرکت کننده در نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری (Office Expo 2020)

میز و فایلینگ اداری

گیشه و کانتر

پارتیشن

مبلمان اداری

جایگاه اداری

جایگاه آمفی تئاتر و مکان های عمومی

مبلمان بیمارستان

سایر لوازم و تجهیزات مبلمان اداری

نرم افزارها و استارت آپ ها

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.persiafipco.com و یا اینستاگرام @persia.fipco مراجعه کنید.

منبع: همگردی

به "بزرگترین رویداد صنعت مبلمان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین رویداد صنعت مبلمان کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید