بمب جابجایی استقلال چه کسی است؟

به گزارش خانه انگلیسی، خبرنگاران: استقلال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بازی بسیار دشواری با الهلال عربستان دارد؛ تیمی که ستاره های گران قیمتی را به خدمت گرفته تا نه تنها از سد استقلال عبور کند بلکه برای قهرمانی در آسیا رقابت کند. استقلال، اما برخلاف رقیب متمول عربی اش روز های آرامی را در بازار جابجایی سپری می کند.

بمب جابجایی استقلال چه کسی است؟

به گزارش خانه انگلیسی، البته که این آرامش فقط مربوط به آسیا نیست، چون این تیم در مقایسه با رقبای داخلی اش هم شرایط بدتری دارد؛ از آن جهت که نه تنها بازیکنی نخریده بلکه هر روز با تهدید بازیکنان کنونی اش مبنی بر جدایی روبرو می شود. در میان همه این اتفاقات، اما فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم به دبی سفر کرده و از فضای باشگاه فاصله گرفته است.

حالا، اما اگر همه این موارد برنامه ریزی شده باشد چه؟ به عبارتی اگر برخلاف روز های آرام کنونی این استقلال باشد که بمب جابجایی تابستانی را منفجر کند چه؟ فرهاد مجیدی از ابتدا گفته می خواهد در خفا با بازیکنان مدنظر استقلال مذاکره کند تا دست دلال ها کوتاه شود. از طرفی، فهرستی که در تهران به نام فهرست خرید استقلال لو رفته هم بازیکن چندان گران قیمت و حتی ستاره چندان نامی ندارد. در کنار این موارد باید به صحبت های اخیر فرهاد مجیدی هم رجوع کرد که بخشی از حضورش در دبی مربوط به کار های استقلال است. آیا او مشغول مذاکره با ستاره ای بزرگ برای حضور در استقلال است؟

شواهد امر اینطور نشان می دهد؛ در واقع استقلال با از دست دادن احتمالی مهدی قایدی نیاز مبرم به یک ستاره در خط حمله دارد؛ از طرفی این تیم مدت ها است در خط حمله اش یک ستاره در کلاس جهانی داشته است؛ ابتدا مامه تیام بود و بعد هم شیخ دیاباته. حالا شیخ دیاباته رفته و مهدی قایدی هم احتمالا جدا می شود پس ساده انگاری است اگر تصور شود فرهاد مجیدی فقط برای استراحت کردن به دبی رفته باشد.

خرید بازیکنان خارجی در لیگ ایران بسته به شرایطی مجاز شده است و فرهاد مجیدی به این سادگی از کنار این فرصت عبور نخواهد کرد. به گزارش خانه انگلیسی، از طرفی شاید نام شود بازیکنان خارجی گران قیمت هستند، ولی همینکه مجیدی موضوع را در خفا پیش می برد بخشی از حربه او برای بالا نبردن قیمت بازیکن مدنظرش برای استقلال است. به این مورد این نکته هم باید اشاره شود که مجیدی در چند نوبت از دوستان عاشق استقلالش گفته که حاضرند برای موفقیت این تیم خرج کنند.

شاید استقلال روز های آرامی را در بازار جابجایی سپری کند، ولی بعید نیست بمب جابجایی فوتبال ایران را همین تیم با فرهاد مجیدی منفجر کند!

منبع: فرارو

به "بمب جابجایی استقلال چه کسی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بمب جابجایی استقلال چه کسی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید