تشبیه مهدی طارمی به کریس رونالدو

به گزارش خانه انگلیسی، مهدی طارمی در 11 بازی اخیر خود پیروز به گلزنی نشده، ولی توانسته نگاه ها را به سمت خود متمرکز کند. بسیاری معتقدند با اینکه او در این فصل با مشکل گلزنی همراه شده، ولی در تیم و در فاز تهاجمی تاکتیک کونسیسائو بسیار عملکرد خوبی به ثبت رسانده است.

تشبیه مهدی طارمی به کریس رونالدو

در این مدت نیز هم کادر فنی و هم رسانه های پرتغالی به حمایت از طارمی پرداختند و مدعی شدند که ستاره کشورمان خیلی زود به راستا گلزنی بازخواهد گشت و این اتفاق ابدی نخواهد شد. در همین رابطه، امروز، روزنامه اوجوگو گزارشی در این خصوص در جلد اصلی منتشر و در مورد طارمی نیز صحبت کرد.

روزنامه پرتغالی با انتشار مصاحبه ای از فرانسیسکو سوارز از دلیل عدم گلزنی طارمی نوشت. این مهاجم پرتغالی که از 2017 تا 2020 برای پورتو در 97 بازی 45 گل به ثمر رسانده به حمایت از ستاره کشورمان پرداخت و گفت: طارمی گل نمی زند؟ مسئله ای نیست. رونالدو هم گا ها گل نمی زند.

این مطلب در جلد روزنامه اوجوگو نهاده شد تا موضوع حمایت از طارمی دوباره بر سر زبان ها بیفتد. بامداد آدینه در آخرین بازی سال 2021، پورتو به مصاف بنفیکا در رقابت های لیگ خواهد رفت. پیروزی در این مسابقه بسیار اهمیت خواهد داشت و باید دید آیا طارمی می تواند با گلزنی مقابل بنفیکا همسال را با گل به سرانجام برساند و هم به انتقاد ها و حمایت ها پاسخ دهد؟

منبع: فرارو

به "تشبیه مهدی طارمی به کریس رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشبیه مهدی طارمی به کریس رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید