توزیع 11 هزار ماسک رایگان در اقصی نقاط کشور، در کمپین سهام مهربانی که به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

به گزارش خانه انگلیسی، مدیر روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر گفت:با مشارکت 245 نفر از خیرین بیش از 11هزار ماسک قابل شستشو الیاف نخ-پنبه توسط افراد دارای معلولیت شاغل در کارگاه خیاطی این موسسه مردم نهاد فراوری و به صورت صددرصد رایگان در بین پزشکان پرستاران و کادر درمانی و فعالین در حوزه کنترل و پیشگیری در درمان بیماری کرونا توزیع می شود.

توزیع 11 هزار ماسک رایگان در اقصی نقاط کشور، در کمپین سهام مهربانی که به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

فرهانی مدیر روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی خانه انگلیسی، با بیان اینکه در کمپین سهام مهربانی که به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر گفت: با مشارکت 245 نفر از خیرین از 22 اسفند تا سرانجام اسفند 98 برگزار گردید بیش از 11هزار ماسک قابل شستشو الیاف نخ-پنبه توسط افراد دارای معلولیت شاغل در کارگاه خیاطی این موسسه مردم نهاد فراوری و به صورت صددرصد رایگان در بین پزشکان پرستاران و کادر درمانی و فعالین در حوزه کنترل و پیشگیری در درمان بیماری کرونا توزیع می شود.

وی ادامه داد: در این کمپین که با هدف جهت دهی نیات خیرخواهانه خیرین نسبت به ضرورت موجود در فضای فعلی کشور در تامین یکی از ضروریات کادر درمان دنبال میشود مسیله نذر ماسک در دستور کار نهاده شد.

فرهانی بیان نمود: این کمپین باشعار پشت هر ماسک قلبی نهفته است وبا مشارکت خیرین یازده هزار ماسک فراوری، ضدعفونی و بسته بندی و در استان های سیستان و بلوچستان، استان گیلان، کهکلویه و بویر احمد و کادر درمانی بیمارستان های میلاد، شهدای یافت اباد و بیمارستان هفت تیر شهر ری توزیع شد.

وی اضافه نمود: موسسه نیکوکاری رعد الغدیر یکی از کارآمدترین موسسات مردم نهاد کشور است. این موسسه با اموزش به افراد دارای معلولیت آن ها را به افرادی فعال در چرخه اقتصاد کشور و موثر در تامین معیشت خانواده تبدیل می کند با توجه به علاقمندی خیرین امکان مشارکت در این کمپین همچنان موجود و فرصت شرکت در این کمپین تا سرانجام فروردین ماه 99 موجود است

فرهانی گفت: در صورت تمایل شما می توانید با مشارکت در این کمپین سهم خود را در این امر شایسته افزایش دهید شماره کارت 6221061080000930 بانک پارسیان به نام موسسه رعد الغدیر می باشد و شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر 09389634628 می باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توزیع 11 هزار ماسک رایگان در اقصی نقاط کشور، در کمپین سهام مهربانی که به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 11 هزار ماسک رایگان در اقصی نقاط کشور، در کمپین سهام مهربانی که به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید