کسب و کار

پاسخ فرزند فردوس کاویانی به برخی شایعه ها

فردوس کاویانی که به دلیل بیماری پارکینسون در منزل استراحت می کند و پیش از شیوع کرونا هم خیلی در محافل هنری حضور نداشت، این روزها در غم از دست دادن برخی دوستان قدیمی اش مثل پرویز پورحسینی، ناراحت است.

29 دی 1399

رخنه کردن دیو هفت سر فساد در شهرداری تهران

خبرنگاران : رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران بر لزوم اجرایی کردن بند د ماده 2 آئین نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه و تشویق اشخاصی که تخلفات را گزارش می نمایند، تاکید نمود.

27 دی 1399

تفاهم&zwnjنامه تکمیل 14 مدرسه نیمه&zwnjتمام توسط اتاق کرمان امضا شد

رئیس اتاق کرمان ورود به امر مدرسه سازی را بر اساس وظیفه و مسئولیت اجتماعی فعالان مالی و با هدف افزایش سرانه آموزشی استان مطرح نمود و گفت: کمبود فضای آموزشی در کرمان را در تمامی جلسات به عنوان یک نقیصه جدی استان مطرح می کنم که امیدواریم این کوشش ها و همکاری...

15 دی 1399

شیوع آنفلوآنزای پرندگان را چگونه بگذرانیم؟

اولین کار در این زمینه این است که جلوی رفت وآمد ها را به مناطقی مانند تالاب میقان بگیرند و تنها افراد متخصصی که با رعایت نکات بهداشتی برای نمونه گیری یا پایش به منطقه می فرایند، حضور داشته باشند.

14 دی 1399

جزئیات نحوه فعالیت اصناف از شنبه در تهران

براساس مصوبات جدید ستاد ملی کرونا از روز شنبه فقط مشاغل سطح یک مجاز به فعالیت هستند و همین مشاغل نیز برای فعالیت باید نکاتی را در نظر داشته باشند.

30 آذر 1399

اضطراب سلامتی؛ مهم ترین مشکل افراد در دوران کرونا

نتایج آنالیز تماس های سامانه مشاوره تلفنی جهاد دانشگاهی نشان داد مهم ترین علت تماس افراد با این سامانه، اضطراب سلامتی در گروه تماس گیرندگان بدون علامت ابتلا به کرونا است.

25 آذر 1399

آخرین شرایط بازار اجاره مسکن

آنالیز های میدانی از افت قراردادهای اجاره مسکن نسبت به شهریورماه و همچنین کاهش اندک قیمت های پیشنهادی حکایت دارد؛ در عین حال نگرانی از اپیدمی ویروس کرونا که به شکل تمدید قراردادها تا دو ماه قبل خود را نشان داده بود رفع شده و بخش قابل توجهی از قراردادهای...

19 آذر 1399

مرکز نوآوری کشاورزی هوشمند پارک علم و فناوری کرمانشاه افتتاح شد

مرکز نوآوری کشاورزی هوشمند پارک علم و فناوری کرمانشاه با حضور رئیس جهاد دانشگاهی و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

15 آذر 1399

افتتاح 10 طرح صنعت آب و برق در استان های فارس و کرمانشاه

خبرگزاری خبرنگاران-افتتاح 10 پروژه صنعت آب و برق فردا و در نهمین هفته از پویش #هرهفته-الف-ب-ایران با سرمایه گذاری 1900 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

8 آذر 1399

بهره برداری از 1361 طرح اشتغالزایی و 10 مدرسه سیار بنیاد برکت در کرمانشاه

خبرنگاران/کرمانشاه در سفر مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به کرمانشاه، علاوه بر بهره برداری از 1361 طرح اشتغالزایی، 10 مدرسه سیار و 10 هزار بسته نوشت افزار نیز به دانش آموزان محروم این استان اهدا شد.

3 آذر 1399

شتاب 80 درصد شرکت های دنیا برای تحول دیجیتال

به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، پژوهش یادشده که با همکاری 4300 فرد تصمیم گیر در شرکت های عظیم و متوسط دنیا طی ماه های جولای تا آگوست در 12 صنعت مختلف در 18 کشور صورت گرفته، نشان می دهد از هر سه شرکت یادشده یک شرکت نگران تداوم حیات و امکان ورشکستگی ظرف...

25 آبان 1399

کتاب مهندسی اجتماعی، هنر جنگ افزار روانی، ترغیب، فریب، و هک کردن انسان

مهندسی اجتماعی چیست؟مهندسی اجتماعی روشی است که با بهره گیری از روان شناسی انسان، به دنبال دستیابی به سیستم ها، داده ها، یا ساختمان هاست. به جای استفاده از روش های فنی یا دزدی، مهندسی اجتماعی شامل طرح ها و برنامه هایی غیر فنی می شود که مهاجمان از آن ها...

22 آبان 1399

نمایشگاه آنلاین پویش کار و مهارت آموزی در اتاق اصفهان افتتاح شد

مراسم افتتاح نمایشگاه آنلاین پویش کار و مهارت آموزی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، سرپرست کارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و اعضای شورای راهبردی سرای رشد در اتاق اصفهان برگزار گشت.

16 آبان 1399

مینو محرز: کرونا، از همیشه قوی تر شده است

مینو محرز، عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، طی یادداشتی در روزنامه جام جم نوشت: حقیقت این است که قدرت ویروس کرونا افزایش یافته است. اگر تا چند ماه پیش در یک جمع 10 نفره، یک مبتلا وجود داشت و کسی هم ماسک نداشت، تنها، سه یا چهار نفر از آن ها...

11 آبان 1399

خبرنگاران حرکت جهادی معلمان آذربایجان غربی در تولید 20 هزار محتوای الکترونیکی

ارومیه- خبرنگاران- شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس موجب شد تا بستر جدیدی برای آموزش که مغفول مانده بود، شناسایی و 20 هزار محتوای الکترونیکی با حرکت جهادی معلمان خلاق آذربایجان غربی جهت بارگذاری در سامانه شاد تولید شود.

1 آبان 1399

کرونا 500 شرکت ژاپنی را ورشکسته کرد

گزارش ها حاکی است از بهمن سال 1398 زمانی که همه گیری جهانی ویروس کرونا اولین قربانی شرکتی خود را در ژاپن گرفت، تقریبا 500 شرکت دیگر نیز ورشکسته شده اند.

1 آبان 1399

معرفی کامل مرکز خرید همدان

اگر راهی همدان هستید و در برنامه سفرتان قصد خرید از شهر همدان را دارید ما را در این مطلب از خبرنگاران همراهی کنید .

29 مهر 1399

تولیدکنندگان در شرایط بحرانی موردحمایت دستگاه مالیاتی قرار بگیرند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت: طی هماهنگی های صورت پذیرفته مقرر شد تا پرونده های مالیاتی 72 ساعت قبل از رسیدگی در اختیار نمایندگان قرار بگیرد و نمایندگان ضمن مطالعه محتوی پرونده با اطلاعات کافی در جلسات حضور خواهند یافت.

22 مهر 1399

آیا باب مذاکره با ایران گشوده خواهد شد؟

ترامپ در سیاست خارجی خود از الگویی بهره می برد که عمده آن نشات گرفته از تجربه او در دنیای کسب و کار است. او نخست بلوف و هیاهو راه می اندازد و به انتشار گسترده آن می پردازد.

10 مهر 1399

آیا شرکت های استارتاپی آماده ورود به بورس هستند؟

این روزها بحث ورود شرکت ها به بورس داغ است و حتی ورود شرکت های دانش بنیان و استارتاپی هم به بورس شنیده می گردد اما ورود شرکت های دانش بنیان و استارتاپی به بورس دارای پیامدهای مثبت و منفی است. در زمینه شرکت های استارتاپی عظیم که به سوددهی رسیده اند باید...

27 شهریور 1399
تعداد: (107)