حذف دروس و ترم در نیم سال دوم تحصیلی تابع قوانین آموزشی است

به گزارش خانه انگلیسی، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: حذف ترم و درس در نیم سال دوم تحصیلی تابع قوانین و آیین نامه های آموزشی است البته دانشجویان می توانند تا 25 اردیبهشت ماه در صورت تایید کمیسیون های مرتبط به حذف درس یا حذف ترم بپردازند.

حذف دروس و ترم در نیم سال دوم تحصیلی تابع قوانین آموزشی است

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خانه انگلیسی به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی ، شجاع احمدوند، معاون آموزشی این دانشگاه گفت: با توجه به شرایط جدی آموزشی بر اساس شیوع ویروس کرونا، شرایط حذف ترم و یا حذف یک یا چند درس در نیم سال دوم سال تحصیلی 99-98 را کماکان تابع مقررات، قوانین و آیین نامه های آموزشی مرتبط به مقطع تحصیلی با توجه به سال ورود دانشجو اعلام است و حذف ترم و مرخصی برای نیم امسال امکانپذیر نمی باشد.

وی اضافه نمود: بر این مبنا و با توجه به شیوع ویروس کرونا به شرط احراز یکی از شرایط مصوب و ارائه مدارک و مستندات لازم دانشجویان حداکثر تا 25 اردیبهشت ماه امسال و در صورت تایید و تصویب آن در شوراها و کمیسیون های مرتبط، امکان حذف درس یا دروس و یا حذف ترم در همه مقاطع را خواهند داشت و این درخواست ها به صورت موردی آنالیز قرار خواهند گرفت.

احمدوند با اشاره به شرایط مصوب برای استفاده از این امکان اضافه نمود: دانشجویانی که در مناطق محروم استقرار داشته و امکان دسترسی به اینترنت و زیرساخت های اینترنتی در محل سکونت خود برای حضور آنلاین در کلاس های مجازی اساتید را ندارند. دانشجویانی که خود و یا اعضای درجه اول خانواده آنها (پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر) درگیر بیماری کرونا و یا سایر بیماری های صعب العلاج شده اند. و در نهایت دانشجویانی که در نیم امسال دروس عملی اخذ نموده اند و امکان ارائه این دروس به صورت مجازی از سوی استاد مربوطه امکان پذیر نباشد؛ شرایط اولیه برای استفاده از حذف ترم و یا حذف یک یا چند درس را دارند که باید با تایید نظر استاد درس مربوطه همراه باشد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "حذف دروس و ترم در نیم سال دوم تحصیلی تابع قوانین آموزشی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف دروس و ترم در نیم سال دوم تحصیلی تابع قوانین آموزشی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید