حسن زاده: برای جام جهانی فوتسال آماده شدیم

به گزارش خانه انگلیسی، تهران (پانا) - کاپیتان تیم ملی فوتسال معتقد است تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی در گروه بسیار سختی قرار گرفته است.

حسن زاده: برای جام جهانی فوتسال آماده شدیم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، علی اصغر حسن زاده، کاپیتان تیم ملی فوتسال در مورد شرایط اردوی تیم ملی گفت: شرایط اردو خوب بوده و تازه از سفر بلاروس بازگشتیم. دو بازی خوب را با تیم بلاروس برگزار نموده و نتایج خوبی هم در این ملاقات محبت آمیز کسب کردیم. نکاتی که کادر فنی از ما خواسته بود را در این دو ملاقات به اجرا گذاشته و فکر میکنم عملکردمان خوب بود.

وی درباره هماهنگی و آمادگی تیم گفت: حضور در تورنمنت تایلند و برگزاری بازی محبت آمیز با بلاروس باعث شد بسیار هماهنگ شویم. 2سال بود اردو و تمرینات خوبی نداشتیم اما در این سه ماه اخیر تمرینات با هماهنگی بیشتری برگزار گردید و تیم ملی اکنون در شرایط مناسبی قرار گرفته است. شرایط عالی بوده و بچه ها روحیه خوبی دارند تا در بازیهای جام دنیای عملکرد مطلوبی را از خود به جای بگذارند.

وی در انتها در مورد گروه ایران در رقابتهای جام دنیای لیتوانی گفت: در گروه سختی قرار داریم. تیم آرژانتین که قهرمان دنیا است به همراه تیم صربستان که یکی از برترین تیم اروپایی محسوب میگردد، در گروه ما هستند. مهمترین بازی ما با صربستان بوده که این ملاقات بسیار حساس است.امیدوارم بازی اول را با برد پشت سر بگذاریم تا در ادامه جهت کارمان راحت تر گردد.

شاگردان ناظم الشریعه در گروه ششم با تیم های آرژانتین، صربستان و آمریکاهمگروه هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "حسن زاده: برای جام جهانی فوتسال آماده شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن زاده: برای جام جهانی فوتسال آماده شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید