سلطانی فر در جمع پرسپولیسی ها: برانکو مربی باشخصیتی در ایران و منطقه است، تردید نکنید، شما قهرمان هستید

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در جمع بازیکنان پرسپولیس گفت: مردم ایران شما را قهرمان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا می دانند.

سلطانی فر در جمع پرسپولیسی ها: برانکو مربی باشخصیتی در ایران و منطقه است، تردید نکنید، شما قهرمان هستید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر که به دعوت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در اردوی سرخ پوشان پایتخت حضور پیدا نموده بود، در جمع بازیکنان این تیم از برانکو به عنوان مربی باشخصیت در ایران و منطقه نام برد و گفت: شما تا همین جا هم که رسیده اید از نظر مردم قهرمان آسیا هستید.

وزیر ورزش و جوانان به نتیجه بازی رفت پرسپولیس و تیم کاشیما اشاره نمود و اضافه کرد: با وجود عدم کسب نتیجه در آن بازی، بارها از مردم شنیدم که شما را قهرمان این مسابقات توصیف کردند و شما در ذهن مردم قهرمان بوده و خواهید بود و نسبت به این موضوع تردید نکنید.

وی با اشاره به مسائل نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس و محرومیت این تیم در دو فصل گذشته گفت: هر چند بازیکنان زیادی را از دست دادید، اما در کنار ورزشکاران جوان تان، توانستید تا این مرحله صعود کنید.

سلطانی فر عزم و اراده تیم پرسپولیس را عامل موفقیت این تیم دانست و گفت: مدیریت توانمند، کادر مربیگری دلسوز و توانا، مربی باشخصیت زمینه ساز صعود این تیم تا این مرحله شد که قابل تقدیر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سلطانی فر در جمع پرسپولیسی ها: برانکو مربی باشخصیتی در ایران و منطقه است، تردید نکنید، شما قهرمان هستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر در جمع پرسپولیسی ها: برانکو مربی باشخصیتی در ایران و منطقه است، تردید نکنید، شما قهرمان هستید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید