شخصیت های رزیدنت اویل 3 با تریلر و تصاویر جدیدی معرفی شدند

شرکت بازی سازی کپ کام تریلر جدیدی از بازسازی رزیدنت اویل 3 منتشر نموده است؛ تریلری که روی ضد قهرمان اصلی این بازی یعنی نمسیس تمرکز دارد و بخش هایی از گیم پلی رزیدنت اویل 3 را هم به تصویر می کشد.

شخصیت های رزیدنت اویل 3 با تریلر و تصاویر جدیدی معرفی شدند

در کنار نمایش این تریلر جدید، کپ کام هم چنین قهرمان ها و ضدقهرمان های مختلف رزیدنت اویل 3 را با انتشار تعدادی تصویر مختلف معرفی نموده است؛ شخصیت هایی که تعدادی از آن ها در مقایسه با بازی اصلی تغییرات بزرگی داشته اند و بعضی از آن ها هم ظاهری کاملا شبیه به نسخه اصلی رزیدنت اویل 3 دارند.

می توانید در ادامه توضیحات این شخصیت ها را از زبان کپ کام بخوانید.

نمسیس

هواداران نسخه اصلی رزیدنت اویل 3 نیازی به آشنایی با نمسیس ندارند، ولی کسانی برای اولین بار در قالب بازسازی رزیدنت اویل 2 و در سال گذشته به راکون سیتی سفر کردند، با نمسیس به شکل دیگری آشنا شده اند. شخصیت نمسیس بر اساس تایرنت (Tyrant) رزیدنت اویل 2 ساخته شده است؛ موجودی که توسط شرکت آمبرلا ساخته و به راکون سیتی فرستاده شده بود تا تمام بازماندگان راکون سیتی را از بین ببرد. با این حال، برخلاف تایرنت یا همان مستر ایکس، نمسیس هدف بسیار تعیین تری دارد. نمسیس تعیینا با این ماموریت فرستاده شده است تا اعضای گروه استارز را از بین ببرد؛ گروهی که جیل ولنتاین هم یکی از آن هاست.

برخلاف تایرنت که سلاح اصلی اش، مشت های او بودند، نمسیس پیشرفت های بسیاری نموده است؛ طوری که توانایی های مبارزه بسیار بالاتری دارد و دشمنی مرگبار است. هوش بسیار بالاتر او و توانایی اش در استفاده از سلاح های مختلف، نمسیس را از دیگر هیولاها جدا می نماید. در واقع نمسیس خودش تصمیم می گیرد تا چگونه در هر ماموریت رفتار و از چه سلاح هایی استفاده کند. نمسیس هم چنین می تواند به سرعت خود را درمان کند و اساسا شکست دادن او غیرممکن است. تفاوتی نمی نماید چند بار نمسیس را از پای درآورید، او باز هم بلند می شود و آماده حمله است.

نمسیس می تواند شاخک های بلند از بدن خود به بیرون بفرستد و از دور به اهداف خود حمله کند، یا آن ها را به سمت خود بکشد.

شکارچی ها

شکارچی های معروف رزیدنت اویل بی رحمانه به شکاری که پیدا نموده اند، حمله می نمایند. حضور این موجودات به اولین قسمت رزیدنت اویل بازمی شود. شکارچی ها می توانند جهش های بسیار بلندی داشته باشند و با چنگال های بسیار تیز خود حمله های سنگینی نمایند. با این حال، شکارچی هایی که در راکون سیتی رها شده اند، بیشتر مثل خزندگان در محیط حرکت می نمایند و به خاطر سرعت بالای شان نشانه گیری روی آن ها راحت نیست.

کارلوس الیویرا

کارلوس یکی از اعضای گروه مقابله با خطرات زیستی شرکت آمبرلا است. او در واقع یک مزدور است که به همراه گروه خود برای نجات بازماندگان اتفاقات راکون سیتی به این شهر فرستاده شده. کارلوس شاید در اولین برخورد رفتار خوبی با جیل نداشته باشد، ولی بسیار برای نجات افراد کوشش می نماید و حاضر است به همین دلیل خود را به خطر بیاندازد. کارلوس سابقه و تخصصی در جنگ های چریکی دارد و می تواند به خوبی از سلاح های مختلف استفاده کند.

در بعضی از بخش های داستان، کنترل کارلوس را به دست می گیرید و بیشتر با او آشنا می شوید. دیدگاه او نسبت به اتفاقاتی که در راکون سیتی اتفاق افتاده است نسبت به دیگران متفاوت است و در طول داستان، از دلایل فرستاده شدن تیم او از سوی آمبرلا آگاه می شوید.

نیکولای جینووف

نیکولای یکی از اعضای گروه کارلوس است که به راکون سیتی فرستاده شده. او پیش از این در نیروی ویژه روسیه فعالیت می نموده و بسیار حساب گر است؛ طوری که نیکولای خودش را پیش از دیگران قرار می دهد و بقایش برای او اولویت بیشتری از هر چیز دیگری دارد. نیکولای زیر تصمیم های خود نمی زند و برای تمام کردن ماموریت های خود، هر کاری انجام می دهد.

میخایل ویکتور

به عنوان یکی از فرماندهان گروه مقابله با خطرات زیستی، میخایل سابقه ای بلند و بالا در ارتش روسیه دارد. او را به خاطر مهارت های فرماندهی اش می شناسند و با اینکه گروه او حمله بزرگی را محتمل شده و در حال فروپاشی است، ولی باز هم تمام کوشش خود را برای یاری به بازماندگان راکون سیتی و نجات آن ها می نماید. میخایل امیدوار است تا بتواند بازماندگان و افراد گروه خود را با پیدا کردن یک راه فراد، از کابوس راکون سیتی به بیرون ببرد.

تیرل پاتریک

تیرل به عنوان یک هکر، در جنگ ها و مبارزات مختلفی شرکت نموده است. او توانایی بسیار بالایی در از کار انداختن سیستم های امنیتی و هک کردن کامپیوترهای مختلف دارد. تیرل وظیفه پشتیبانی گروه خود از عقب را برعهده دارد و از نظر شخصیتی هم با کارلوس به خوبی می سازد.

مرفی سیکر

به عنوان یکی از اعضای سابق ارتش ایالات متحده، مرفی توانایی بالایی در استفاده از سلاح های دوربین دار دارد و آمبرلا هم به همین دلیل او را برای گروه خود جذب نموده است. مرفی در برخورد با یک زامبی صدمه می بیند و نمی تواند از توانایی های خود استفاده کند.

برد ویکرز

برد یکی از بازماندگان عمارت آرکلی، یا همان اتفاقات اولین قسمت رزیدنت اویل است. برد مهارت بالایی در خلبانی هلیکوپتر دارد و یکی از عضای گروه پشتیبانی استارز است. او به محض احساس خطر پا به فرار می گذارد، ولی احتمالا به همین دلیل است که تا الان در راکون سیتی جان سالم به در برده. برد هم چنین به جیل در آنالیز فعالیت های شرکت آمبرلا یاری می نموده است.

داریو روسو

به عنوان یکی از شهروندان راکون سیتی، داریو تمام مدت را در یکی از انبارهای شهر پنهان شده است. متاسفانه داریو کشته شدن خانواده اش توسط زامبی ها را از نزدیک تجربه نموده است و به همین دلیل، به هیچ کس اعتماد ندارد. داریو ظاهرا در پی تجربه دردناک خود حال و روز خوبی ندارد و نمی خواهد از راکون سیتی فرار کند.

در ادامه می توانید تصاویر و تریلر جدید منتشر شده از رزیدنت اویل 3 را ببینید.

بازی رزیدنت اویل 3 در روز 3 آوریل امسال میلادی روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: Capcom

منبع: دیجیکالا مگ

به "شخصیت های رزیدنت اویل 3 با تریلر و تصاویر جدیدی معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت های رزیدنت اویل 3 با تریلر و تصاویر جدیدی معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید