شوخی تحقیرآمیز طرفداران لیورپول با یونایتد و سولسشر!

به گزارش خانه انگلیسی، طرفداران لیورپول جشن شادی در ورزشگاه اولدترافورد به راه انداخته و البته دست به شوخی با تیم حریف هم زده اند.

شوخی تحقیرآمیز طرفداران لیورپول با یونایتد و سولسشر!

به گزارش ورزش سه، لیورپول امشب نمایشی فراتر از انتظار در خانه منچستریونایتد و در ورزشگاه اولدترافورد داشته و پیروز شد با تکیه بر درخشش محمد صلاح و هت تریک این ستاره مصری با پنج گل این تیم را در هم کوبیده و به یک پیروزی بزرگ و تاریخی دست پیدا کند. این در حالیست که پیش از آغاز بازی نیز شانس پیروزی لیورپول بیشتر به نظر می رسید، اما شاید بدبین ترین طرفدار منچستریونایتد نیز چنین شکست دشواری را تصور نمی کرد.

اما معدود طرفداران لیورپول در جریان این ملاقات تا توانستند طرفداران منچستریونایتد را در ورزشگاه اولدترافورد اذیت نموده و روی اعصاب آن ها رفتند. طرفداران لیورپول در طول مسابقه و بعد از به ثمر رسیدن گل سوم این تیم شعار اوله باید بماند را سر دادند.

این همان شعاری است که طرفداران منچستریونایتد بعد از نتایج درخشان سرمربی نروژی در اوایل کار سر می دادند. در آن مقطع سولسشر بعد از اخراج ژوزه مورینیو به صورت موقت راهنمایی یونایتد را در دست گرفت و طرفداران این تیم خواستار ماندن ستاره نروژی و سابق خط حمله خود روی نیمکت بودند. در حقیقت ابتدا قرار بود این سرمربی جوان به صورت موقت روی نیمکت باشد، اما نتایج درخشان از جمله غلبه بر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان باعث حمایت طرفداران و دائمی شدن قرارداد سولسشر شد.

اما حالا و بعد از حدود سه سال هنوز یونایتد علیرغم خرید ستاره های بزرگ پیروز به کسب حتی یک جام نشده و بعید به نظر می رسد این تیم در لیگ برتر این فصل شانسی برای کسب پیروزیت داشته باشد. با این نتیجه شاید دیگر از هفته بعد شاهد حضور اوله گونار سولسشر روی نیمکت شیاطین سرخ نباشیم.

اخباری در خصوص احتمال حضور گزینه هایی، چون آنتونیو کونته روی نیمکت این تیم مطرح شده و سبک بازی یونایتد در هفته های اخیر نشان می دهد احتمالا آن ها با اوله گونار سولسشر به پیروزیت چندانی دست پیدا نخواهند کرد.

منبع: فرارو

به "شوخی تحقیرآمیز طرفداران لیورپول با یونایتد و سولسشر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی تحقیرآمیز طرفداران لیورپول با یونایتد و سولسشر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید