فروش بلیت های جعلی تورهای مسافرتی خارج کشور ، مدیر دفتر هواپیمایی بازداشت شد

به گزارش خانه انگلیسی، فرمانده انتظامی گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: مدیر دفتر فروش بلیت هواپیما در این شهرستان با 15 میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان شناسایی و دستگیر شد.

فروش بلیت های جعلی تورهای مسافرتی خارج کشور ، مدیر دفتر هواپیمایی بازداشت شد

خانه انگلیسی: سرهنگ محمود علیفر با بیان این مطلب اضافه نمود: به دنبال شکایت شماری از شهروندان مبنی بر فروش بلیت های جعلی تورهای مسافرتی خارج از کشور توسط یک دفتر هواپیمایی در گنبدکاووس، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه نمود: شاکیان در تحقیقات اولیه پلیس بیان کردند پس از تهیه بلیت خود را به فرودگاه رساندند و پس از معطلی های چند روزه پی بردند که بلیت های خریداری شده توسط آنان فاقد اعتبار و جعلی است.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس ادامه داد: این کلاهبردار حرفه ای که پس از دریافت مبالغ هنگفت از شاکیان متواری شده بود با اقدامات اطلاعاتی پلیس در مخفیگاهش در محل خود دفتر هواپیمایی دستگیر شد.

سرهنگ علیفر با اشاره به اینکه دفتر فروش بلیت هواپیما این کلاهبردار فاقد مجوز بوده است گفت: متهم در مقر انتظامی پلیس پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار به کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی از بیش از 350 شهروند اعتراف کرد.

وی اضافه نمود: این متهم که سابقه کلاهبرداری مشابه در مشهد را در پرونده خود دارد، با جعل هویت در گنبدکاووس اقدامات به راه اندازی دفتر هواپیمایی و فروش بلیت های فاقد اعتبار کرده بود.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی از شهروندان خواست برای تهیه بلیت به دفاتر مسافرتی معتبر مراجعه و از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند تا در دام چنین مجرم هایی گرفتار نشوند.

منبع: چمدان

به "فروش بلیت های جعلی تورهای مسافرتی خارج کشور ، مدیر دفتر هواپیمایی بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش بلیت های جعلی تورهای مسافرتی خارج کشور ، مدیر دفتر هواپیمایی بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید