فوتبال دنیا، والورده: باید با نبود مسی کنار بیاییم، توجهی به آینده ام در بارسلونا ندارم

فوتبال دنیا - ارنستو والورده می گوید تیمش باید بدون مسی هم ایده کاری خود را به پیش ببرد.

فوتبال دنیا، والورده: باید با نبود مسی کنار بیاییم، توجهی به آینده ام در بارسلونا ندارم

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته نهم لالیگای اسپانیا در استادیوم نوکمپ با نتیجه 4 بر 2 از سد سویا گذشتند، در مورد وضعیت فوق ستاره آرژانتینی تیمش که از ناحیه آرنج دچار شکستگی شد و به مدت سه هفته به دور از میادین خواهد بود، گفت: واضح است که ما بازیکن مهمی را از دست دادیم.

وی اضافه کرد: در نهایت همه ما می دانیم که مسی کیست و چه چیزهایی به ما می دهد. همه ما می دانیم که حریف وقتی با مسی روبه رو می گردد، چه فکری می نماید، اما باید بدانیم که لیونل در کنار ما نخواهد بود و باید با این موضوع کنار بیاییم. ما خودمان را برای این موضوع آماده خواهیم کرد و از دست دادن مسی را هم لحاظ خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در ادامه گفت: بازی هایی بوده که مسی بازی ننموده است. او بازیکن مهم و کلیدی است و تأثیر زیادی بر بازی تیم می گذارد، اما سعی می کنیم ایده کاری خود را حفظ کنیم و گامی رو به جلو برداریم. ما مسی را در اختیار نخواهیم داشت و ممکن است بدون او به پیروزی برسیم یا شکست بخوریم، اما می خواهیم جای او را با کسب پیرزوی خالی کنیم.

والورده در بخش دیگری از صحبت هایش در ارزیابی بازی گفت: کمی برای مان سخت بود که بخواهیم کار سویا را تمام کنیم. ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم که بسیار مطالبه جو بود و مصدومیت مسی هم تأثیرگذار بود. اکنون صدرنشین لالیگا هستیم که این مهم نیست چون می بینیم که رقابت در لیگ چقدر نزدیک است.

وی همچنین درباره آینده خود در بارسلونا نیز گفت: توجهی به آینده ام در بارسلونا ندارم و تنها روی دو بازی پیش روی مان - اینتر و رئال مادرید - تمرکز نموده ام. شایعاتی هم که حول تیم مطرح است، همیشه وجود دارد و ما نمی توانیم کاری در این خصوص کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، والورده: باید با نبود مسی کنار بیاییم، توجهی به آینده ام در بارسلونا ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، والورده: باید با نبود مسی کنار بیاییم، توجهی به آینده ام در بارسلونا ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید