فیلم خواهرزن مهدی قائدی هم جنجالی شد ، گندم خانم دکتر است !

به گزارش خانه انگلیسی، خبرنگاران: ستاره معصومی همسر مهدی قائدی است که خودش کم در اینستاگرام داف و پرحاشیه بود حالا کم کم عکس خواهران شاخ تر از خودش را هم استوری می نماید!

فیلم خواهرزن مهدی قائدی هم جنجالی شد ، گندم خانم دکتر است !

همسر مهدی قائدی ستاره معصومی نام دارد. همسر مهدی قائدی از او بزرگتر است. همسر مهدی قائدی همواره در حال فخرفروشی در اینستاگرام است. به تازگی تولد همسر مهدی قائدی بوده است. همسر مهدی قائدی گفت: در ایران بدون پول جنگیدیم!

به گزارش خانه انگلیسی، ستاره خانم بسیار اهل فخر فروشی و نشان دادن خوشی هایشان در فضای مجازی است. وی دو خواهر به نام های گندم و پریسا هم دارد که از خودش داف تر هستند و ظاهرا عمل های زیبایی در این خانواده و البته به برکت آقای داماد (مهدی قائدی) بسیار رایج است.

ستاره معصومی که دو سه روزه پیش تصویری همراه با پریسا منتشر نموده بود حالا نوبت به گندم رسیده و به مناسبت تولدش استوری از خواهر شاخ تر از خودش منتشر کرد. البته با توجه به اینکه خوده ستاره بیش از نیم میلیون فالوور دارد، این تگ کردنا هم بی قصد نیست و برای بالا بردن پیج خواهرانش نیز هست

اما نکته ای که وجود دارد این است که ظاهرا این خانواده خانم دکتر هم دارند که احتمال می رود گندم خانم به تازگی دکترا قبول شده باشد زیرا او تنها 22 سال سن دارد و متولد سال 1378 می باشد. اما سوال اینجاست که چجوری مقاطع دانشگاهی رو پاس نموده که در این سن کم به قول ستاره، خانم دکتره!

و اینکه در چه رشته ای تحصیلات دارند هم اشاره ای نشده و تنها برای کلاس گذاشتن طبق معمول جمله ای گفته شده است!

مورد دیگری که وجود دارد این است که خانواده ستاره و مهدی هم در این مهاجرت موقتی با آن ها همراه شده اند و ظاهرا آن ها هم از این فرصت بی نسیب نمانده و در این بریز بپاش ها هستند. در ادامه پریسا خواهر دیگر ستاره را مشاهده می کنید.

البته ستاره و مهدی زمانی که در ایران هم بودند توجه ویژه ای به خانواده شان داشتند و همین برادر ستاره، سبحان و ابوالفضل برادر مهدی تقریبا همه جا با آن ها بودند.

منبع: رکنا

به "فیلم خواهرزن مهدی قائدی هم جنجالی شد ، گندم خانم دکتر است !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم خواهرزن مهدی قائدی هم جنجالی شد ، گندم خانم دکتر است !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید