مدیر تیم های ملی فقط سوت دستش می گیرد، بوکس را به نابودی می کشانند

به گزارش خانه انگلیسی، مجتبی فرجی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد شرایط تیم ملی بوکس گفت: متاسفانه همان طور که می بینید فدراسیون فردی را مدیر تیم های ملی نموده که پیشینه ای در بوکس ندارد. استکی هر بار تیم ملی را در دست گرفت آن را نابود کرد. من یک سوال دارم. مگر ما قهرمان بوکس کم داریم که وی مدیر تیم های ملی شده است؟ افرادی مثل باتمانی، احدی، صمدی و… خارج از گود مانده اند و استکی مدیر تیم های ملی شده است.

مدیر تیم های ملی فقط سوت دستش می گیرد، بوکس را به نابودی می کشانند

وی اضافه نمود: ایشان در مدیریت تیم های ملی فقط سوت و کرنومتر در دست می گیرد و به بوکسورها تمرین می دهد در حالی که وظیفه مدیر تیم های ملی چیز دیگری است.

فرجی با مقصر دانستن مسئولان فدراسیون گفت: با بحث آوردن مربی خارجی داستان ها آغاز شد و اندکی بعد استکی همه کاره تیم ملی شد. در حالی که با احدی تا المپیک 2020 قرارداد داشتند وی را کنار گذاشتند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما مربی خارجی در این مقطع زمانی می تواند کاری از پیش ببرد یا خیر گفت: مربی خارجی چه کاری می تواند انجام دهد؟ البته اگر یک مربی سرشناس خارجی بیاورند قابل قبول است اما هزینه زیادی می طلبد که در توان فدراسیون نیست. بهتر بود فدراسیون بیشتر دقت می کرد.

مربی سابق تیم ملی گفت: واقعاً دلم برای بوکسورهای ملی پوش جوان می سوزد. کسب سهمیه المپیک با شرایطی که برای تیم ملی به وجود آورده اند بسیار سخت است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیر تیم های ملی فقط سوت دستش می گیرد، بوکس را به نابودی می کشانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تیم های ملی فقط سوت دستش می گیرد، بوکس را به نابودی می کشانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید