از اندونزی، یوسف زاده: در تمام اوزان جودو شانس کسب مدال داریم

به گزارش خانه انگلیسی، سرمربی تیم جودوی نابینایان با بیان تفاوت سطح بازی های پاراآسیایی و قهرمانی آسیا گفت: با وجود آنکه تیم ها با نفرات اصلی در این تورنمنت حاصر شدند ما برای کسب مدال در تمام اوزان به میدان خواهیم رفت.

از اندونزی، یوسف زاده: در تمام اوزان جودو شانس کسب مدال داریم

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه انگلیسی از اندونزی، محمد رضا حاج یوسف زاده روز دوشنبه و پیش از شروع مسابقات جودو ورزشکاران نابینای کشور گفت: در این دوره 40 کشور شرکت نموده و تیم ما با یک ترکیب هفت نفره کامل در مسابقات حاضر گردیده است. این تیم در یک سال گذشته اردوهای داخلی و خارجی پرتعدادی داشته و امیدوارم در سومین دوره مسابقات پاراآسیایی بتواند مزد این زحمات را بگیرد.

وی با تشریح اردوهای داخلی و خارجی این تیم گفت: در سال گدشته حدود یک میلیارد تومان برای آمادگی تیم جودو نابینایان هزینه کردیم و ورزشکاران به دو تورنمنت نابینایان آنکارا اعزام شدند. همچنین در امسال در مسابقات آنتالیا شرکت کردیم و در نهایت قرار بود در اردوی آذربایجان شرکت کنیم که به خاطر مسائل ارزی لغو شد.

سرمربی تیم ملی جودو نابینایان ادامه داد: همچنین برای آمادگی ورزشکاران اردوهایی در تبریز، قائم شهر، اصفهان و بجنورد برگزار گردید تا آمادگی لازم برای حضور مقتدر در اندونزی فراهم گردد.

وی در زمینه نتایج احتمالی ورزشکاران و تیم ملی جودو نابینایان گفت: در بخش تیمی سال گذشته ما مقام دوم مسابقات آسیایی کسب کردیم اما سطح این بازی ها فراتر از قهرمانی آسیا است. امیدوارم تیم ما با اردوهایی که برگزار گردیده بتواند در تمامی وزن ها نقره کسب کند اما کوشش ما این است که مدال طلا کسب کند.

وی در زمینه دو وزن مسابقه امروز (دوشنبه) گفت: سید میثم بنی طبا ورزشکار وزن نخست ایران در این مسابقات است که نابینای مطلق می باشد و مدال برنز بازی های آسیایی دوره گذشته را در کارنامه دارد. همچنین رضا غلامی ورزشکار وزن دوم ایران می باشد که می تواند مدال خوشرنگ بازی ها را کسب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، یوسف زاده: در تمام اوزان جودو شانس کسب مدال داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، یوسف زاده: در تمام اوزان جودو شانس کسب مدال داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید