آرای اخذ شده در ایالت جورجیا بازشماری دستی می شود

به گزارش خانه انگلیسی، خبرنگاران : دستیار فرماندار جورجیا در امور ایالتی گفت: با توجه به اختلاف اندک آرای دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا در این ایالت، هر شهرستان بازشماری دستی آرای ماخوذه را انجام خواهد داد.

آرای اخذ شده در ایالت جورجیا بازشماری دستی می شود

به گزارش خانه انگلیسی به نقل از ایرنا، براد رافنسپرگر روز چهارشنبه در نشست خبری خود گفت با توجه به اختلاف اندک آرای دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا در این ایالت، هر شهرستان بازشماری دستی آرای ماخوذه را انجام خواهد داد.

وی افزود: این کار به اعتماد و اطمینان از نتایج کمک می کند. این یک حسابرسی ، بازشماری و ارزیابی مجدد خواهد بود. یک بار برای همیشه. این یک اقدام سنگین است.

شمارش دوباره آرای جورجیا که پیش از این هم اعلام شده بود، پس از آن مطرح شد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و نامزد حزب جمهوریخواهان مدعی شد تقلب گسترده ای در انتخابات این کشور اجرا شده است.

وی که در ابتدا نسبت به رقیب دموکرات خود جو بایدن جلوتر بود، در روز چهارم با 14 هزار رای عقب افتاد و نتایج این ایالت همچنان قطعی نشده است.

هرگونه تغییر احتمالی در آرای این ایالت تاثیری در نتیجه فعلی نخواهد داشت اما هم می تواند کوس رسوایی انتخابات مدعی دموکراسی باشد. ضمن اینکه اگر ادعای رئیس جمهوری آمریکا هم اثبات نشود، باخت دیگری برای این نامزد و حزب حامی وی خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز

به "آرای اخذ شده در ایالت جورجیا بازشماری دستی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرای اخذ شده در ایالت جورجیا بازشماری دستی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید