شروع اردوی تیم فوتسال جوانان، صانعی: امکان استعدادیابی نداریم

به گزارش خانه انگلیسی، علی صانعی درباره اردوی تیم فوتسال زیر 20سال گفت: اولین اردو را در سال جدید و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی از امروز شروع کردیم. هدف از برگزاری این اردو، آنالیز شرایط بازیکنان از نظر جسمانی و فنی است، چرا که بیش از 6 ماه از آخرین اردوی ما می گذرد و به آنالیز مجدد شرایط بازیکنان احتیاج داریم.

شروع اردوی تیم فوتسال جوانان، صانعی: امکان استعدادیابی نداریم

وی اضافه کرد: برای امروز تست گیری با رعایت فاصله ایمن را در دستور کار قرار دادیم، چرا که روز گذشته از همه اعضا تست کرونا گرفته شده اما جواب تست ها هنوز تعیین نشده است. بنابر این امکان برگزاری تمرینات پر برخورد را نداریم. امروز صبح تست های آمادگی جسمانی را با رعایت فاصله فیزیکی و پروتکل های بهداشتی در گروه های سه نفره از بازیکنان گرفتیم و در نوبت عصر هم تست های هوازی را به همین روال انجام می دهیم. ضمن اینکه تمرینات فنی و گروهی را از فردا و پس از تعیین شدن نتیجه آزمایش های کرونا آغاز خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتسال زیر 20سال در ادامه گفت: سه جلسه تمرین فنی را برگزار می کنیم و روز پنجشنبه گروه نخست بازیکنان از اردو خارج می شوند. از روز آدینه همین مراحل را با حضور گروه دوم بازیکنان تا روز دوشنبه تکرار می کنیم.

وی با اشاره به اینکه امکان برگزاری اردوهای انتخابی جدید وجود ندارد، توضیح داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری اردوی استعدادیابی جدید وجود ندارد، چراکه اجرای پروتکل های بهداشتی هزینه بر است و زمان زیادی هم در پیش نداریم. بازیکنان دعوت شده به این اردو از جمع بازیکنان لیگ برتر و جوانان سال گذشته است که از نزدیک دیدیم. استعدایابی جدید به وسیله هیات های فوتبال استانی نخواهیم داشت اما لیگ های جوانان، امید و بزرگسالان در فصل جدید را زیر نظر خواهیم گرفت.

صانعی درخصوص اردوی بعدی تیم فوتسال جوانان گفت: در اردوی بعدی بازیکنانی که از نظر جسمی و فنی شرایط بهتری در مقایسه با سایر بازیکنان این دو گروه در اردوی حال حاضر دارند را به تیم دعوت می کنیم تا تمرینات را به صورت جدی تری جلو ببریم و پس از برگزاری چند نوبت تمرینی آنها را آماده حضور در تورنمنت فوتسال کیش کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شروع اردوی تیم فوتسال جوانان، صانعی: امکان استعدادیابی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اردوی تیم فوتسال جوانان، صانعی: امکان استعدادیابی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید