اختلاف بایدن و ترامپ در نظرسنجی ها دو رقمی شد

به گزارش خانه انگلیسی، ترامپ با یک چالش چشمگیر برای پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روبروست، چون بایدن پیروز شده در نظرسنجی های ملی یک پیشروی دو رقمی به دست بیاورد و میزان محبوبیت ترامپ در بحبوحه پاندمی ویروس کرونا و ضعف اقتصاد کاهش داشته باشد.

اختلاف بایدن و ترامپ در نظرسنجی ها دو رقمی شد

به گزارش ایسنا، بر اساس نظرسنجی روزنامه واشنگتن پست و شبکه خبری ای. بی. سی، از زمان شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده میزان محبوبیت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در این کشور کاهش داشته است. دورنمای ترامپ برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر به شدت به توانایی اش در جذب حامیان و متقاعد کردن حجم گسترده ای از مردم شکاک نسبت به رسیدگی اش به این پاندمی بستگی دارد.

قوانین مربوط به رای گیری در بسیاری از ایالت ها برای انتخابات درون حزبی تغییر کرده، اما بحث درباره اینکه آمریکایی ها در انتخابات اصلی چطور باید رای بدهند، هنوز در جریان است. انتقاد های تند ترامپ از رای گیری به صورت پستی نیز باعث شده تا جمهوری خواهان از رای دادن به صورت غیابی دست بکشند.

همچنین همزمان با این مساله که نظرسنجی ها نشان داد جو بایدن، رقیب دموکرات ترامپ از او پیشی گرفته، رئیس جمهوری برد پارسکیل را از سمت مدیریت کمپین خود کنار گذاشت و به جای او، بیل استپین را جایگزین کرد.

منبع: فرارو

به "اختلاف بایدن و ترامپ در نظرسنجی ها دو رقمی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف بایدن و ترامپ در نظرسنجی ها دو رقمی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید