اهدای 500 میلیون به آزمایشگاه تشخیصی کرونا ویروس

به گزارش خانه انگلیسی، شهردار شیراز و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بازدید شبانه از آزمایشگاه تشخیصی کرونا، شیوه خدمت رسانی این مرکز را مورد آنالیز قرار دادند.

اهدای 500 میلیون به آزمایشگاه تشخیصی کرونا ویروس

به گزارش از ، حیدر اسکندر پور گفت: همانگونه که از ابتدای ورود بیماری ویروس کرونا، اقدامات پیشگیرانه را در سطح شهر شیراز بصورت مستمر از چند روز پیش شروع کرده ایم اینک نیز به همت مردم و در کنار سایر کادر بهداشتی و درمانی هستیم.

او در این بازدید ضمن آنالیز فرایند خدمت رسانی در این آزمایشگاه، از خرید یک دستگاه مولکولار و اهدای اعتباری برابر با 500 میلیون تومان برای یاری به آزمایشگاه تشخیصی کرونا ویروس اطلاع داد.

عبدالرسول همتی با اعلام اینکه آزمایشگاه رفرانس مولکولار کرونا، نخستین مرکز در جنوب کشور در شیراز است، گفت: این آزمایشگاه به عنوان آزمایشگاه رفرانس منطقه ای کرونا، نقش عمده ای در تشخیص به موقع این بیماری و تسهیل در فرایند درمان این بیماری دارد.

او ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری در اقدامات اخیر و همکاری با ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اضافه کرد: خودمراقبتی عامل مهم پیشگیری در برابر درمان ویروس بوده و از تمامی ارگان ها برای اطلاع رسانی جمعی در این زمینه دعوت به همکاری کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اهدای 500 میلیون به آزمایشگاه تشخیصی کرونا ویروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای 500 میلیون به آزمایشگاه تشخیصی کرونا ویروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید