بیرانوند؛ فوق قهرمان زندگی واقعی در مقابل قهرمانان دنیای خیالی

به گزارش خانه انگلیسی، یک رسانه خارجی از دروازه بان پرسپولیسی تیم ملی فوتبال ایران به عنوان فوق قهرمان زندگی واقعی نام برد.

بیرانوند؛ فوق قهرمان زندگی واقعی در مقابل قهرمانان دنیای خیالی

به گزارش خانه انگلیسی، چند روز پیش جیمی واردی با لباس اسپایدرمن - مرد عنکبوتی - در تمرینات تیم فوتبال لسترسیتی حضور یافت و نظرها را به خود جلب کرد. سایت شبکه تلویزیونی بی بی سی اسپورت در گزارشی به معرفی چهره های ورزشی پرداخت که با لباس های مبدل قهرمانان فیلم های هالیوودی در میادین ورزشی مختلف حضور یافته اند.

در این گزارش به حضور تایسون فیوری، بوکسور سنگین وزن بریتانیایی با لباس بت من - مرد خفاشی - در کنفرانس خبری پیش از یکی از مبارزاتش، استفاده پی یر امریک اوبامیانگ از ماسک های اسپایدر من و بت من - مرد عنکبوتی و مرد خفاشی - در شادی گل هایش، حضور ویکتور اولادیپو، گارد تیم بسکتبال ایندیانا پِیسر با ماسک بلک پنتر - پلنگ سیاه - در زمین مسابقه و حضور پائولو فونسکا، سرمربی شاختار دونتسک با لباس و ماسک زورو در کنفرانس خبری اشاره شده است.

در بخشی از این گزارش آمده است: ماسک و شنل ها به کنار، بیایید نگاهی به فوق قهرمان زندگی واقعی یعنی علیرضا بیرانوند بیندازیم، دورازه بان تیم ملی فوتبال ایران که در تساوی بدون گل چهارشنبه شب این تیم مقابل ایران با دست توپ را 73 متر پرتاب کرد. ایران به عنوان صدرنشین گروه D به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد و روز یکشنبه در این مرحله باید به مصاف عمان برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیرانوند؛ فوق قهرمان زندگی واقعی در مقابل قهرمانان دنیای خیالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند؛ فوق قهرمان زندگی واقعی در مقابل قهرمانان دنیای خیالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید