تصویب اصلاحیه طرح تعارض منافع بزودی در شورای شهر، هیچ یک از اعضا امضای خود را پس نگرفته اند

به گزارش خانه انگلیسی، عضو شورای شهر تهران با اشاره به طرح تعارض منافع در شورای شهر تهران و آنالیز این طرح به زودی در صحن شورا، گفت: هیچ کسی امضای خود را در این طرح پس نگرفته، بلکه جو عمومی شورا نشان می دهد که به زودی تعداد امضاها افزایش نیز می یابد.

تصویب اصلاحیه طرح تعارض منافع بزودی در شورای شهر، هیچ یک از اعضا امضای خود را پس نگرفته اند

مهدی عباسی در گفت وگو با خانه انگلیسی، با اشاره به اینکه در جلسه روز یکشنبه هفته گذشته شورای شهر طرحی با 12 امضاء تقدیم هیات رئیسه شده است که در آن خواسته ایم مصوبه تعارض منافع در شهرداری تهران اصلاح گردد، گفت: ما درخواست داریم که در این اصلاحیه اعضای شورای شهر تهران نیز مشمول این مصوبه شوند.

وی با تاکید بر اینکه این طرح، مستقل از حواشی اخیر انتصابات در شهرداری تهران با رویکردی کاملا منطقی تنظیم و ارائه شده است، اضافه کرد: همه اعضای شورا برای خدمت بدون چشم داشت به صحنه آمده ایم اما نباید حضور ما در مدیریت شهری، بستری برای سوء استفاده های احتمالی باشد.

عباسی با بیان اینکه قرار گرفتن نام اعضای شورا در فهرست تعارض منافع، این ابهامات را برطرف می نماید، اضافه کرد: راه برگشتی از این طرح نیست و ان شاءالله بزودی تصویب خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می گردد بعضی از اعضاء امضای خود را پس گرفتند، گفت: نه تنها هیچ کسی امضای خود را پس نگرفته بلکه جو عمومی شورا نشان می دهد که بزودی تعداد امضاها افزایش نیز می یابد.

عباسی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا هیات رئیسه رسیدگی به این طرح را در دستور کار قرار نداده، اضافه کرد: تا آنجایی که خبر دارم هیات رئیسه به زودی اصلاحیه طرح تعارض منافع را برای آنالیز بیشتر به صحن می آورد.

وی با رد هرگونه لابی و فشار با امضاءکنندگان طرح برای پس گرفتن امضاهایشان گفت: لابی با اعضا در خصوص پس گرفتن امضاهایشان کذب است و چه بسا همه اعضا در اینکه این اصلاحیه انجام گردد، اتفاق نظر دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تصویب اصلاحیه طرح تعارض منافع بزودی در شورای شهر، هیچ یک از اعضا امضای خود را پس نگرفته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب اصلاحیه طرح تعارض منافع بزودی در شورای شهر، هیچ یک از اعضا امضای خود را پس نگرفته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید